• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Pomocník pro rabovaní

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No asi nic noveho pro vas, ale umim si predstavit kolik toho mate, navic tohle asi cesky team neovlivni, ale ten novy rabovac krapet blbne a uz to zacina byt otravne.. Neodesilaji se pomoci C utoky jak by mely.. mam napr 1000lk, kliknu na C a priblizne 1 z 5 vesnic se mi objevi anglicky hlaska "Not enogh units available" pritom ty jednotky tam mam ze jo.. Ale tak chapu ze ted s tim maji vyvojari trochu problemy, protoze toho je moc asi, ale tak uz by se to mohlo opravit kdyz pred tim to slo normalne.. blbne to od cca 12 hodin..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
O chybách víme, pracujeme na jejich odstranění.
Ohledně tlačítka C v pomocníkovi, dnes jsem dostal informaci, že by to mělo jít již odstranit ručním znovunačtením stránky.
 

DeletedUser28942

Guest
Jojo stačí načíst znovu stránku, nebo se přepnout na jinou, ale když člověk odesílá denně několik set či tisíc rabování tak je to na palici. a to jsem si zrovna předplatil pomocníka na další měsíc :)
 

DeletedUser

Guest
No, tak jeste bych se chtel zeptat jak to je s tim rolovanim? Planuje se to jeste upravit? Nebot kdyz clovek klika rychle, tak se odesle treba 2x, 3x rabovaci utok do jedne vesnice, protoze nez se to odroluje a nacte, tak tam ta vesnice jakoby stale zustane, takze clovek musi cekat az se to jakoby aktualizuje, aby neposilal vicero rabovacich utoku do stejnych vesnic. A nekdo kdo ma pomalejsi internet, tak pro nej to teprv musi byt zazitek kdyz pak zjisti ze celou dobu posilal rabovaci utoky treba 5x do jedne vesnice :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Některé drobnosti se opraví s verzí 8.26, ale zda-li to bude přímo tato, to nyní opravdu netuším...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru