• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Poptavam sraz "zima 2014"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Dobry vecer, pratele !
Chtela jsem se jen pozeptat, zda-li se nahodou neplanuje nejaka mensi zimni neofiko akcicka, srazicek, slezinka nebo scucharnicka u pivecka, vinecka, grocicku ci svaracku,... na kterej by nemela chybet sirsi Kmenarska vsehoschopna komunita... :)
LOKACE: Praha

Predem diky za tipy.
S pozdravem Kvitecek
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jednička má otočkový minisrázek v Českém Brodě v listopadu, nechceš zavítat? Když tak více na skype. :hi
 

DeletedUser25922

Guest
Ty jo..možná by jsem se doma taky domohla uvolnění na nějaký ten srazík..po dlouhé době :)
 

DeletedUser34008

Guest
...

už dlouho žádný nebyl, to je fakt :wacko:D
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Nemám zimu na cestování ráda, sraz je jedenkrát do roka, tak si ho užijme v době, kdy nebudeme mít obavy, zda bude náledí nebo hodně zaváto. Počkejme do jara, vždyť už je za humny. Už se na Vás na všechny těším, ale asi týž den domů nepojedu, seženu si tam nocleh, absolvovat sraz v jednom dni je rasovina, člověk je ráno, kdy přijede domů, dosti unavený.
Musíme nechat čas organizátorům, kteří jak s výběrem lokality, tak i s celkovou organizací srazu DK mají nemalé starosti.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, s noclehem je sraz určitě lepší a nebojte, určitě budeme informovat v předstihu. :hi
 

Deleted User - 18375

Guest
Jednička má otočkový minisrázek v Českém Brodě v listopadu, nechceš zavítat? Když tak více na skype. :hi


Že já si nevzpomněl na DK dřív. Teď už je pozdě... :D

... ale ne, stejně bych asi nepřijel, i když to mám kousek.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, byl jsi vlastně na pardubickém? To bylo také blízko, ne?
 

DeletedUser25922

Guest
mě se líbilo v Plzni..jen čkoda, že řlověk musel do půlnoci být dom přes půl republiky:( na hrdě s noclehem..tam si to hodně užily děti..
Koukám, že jsem nebyla na srazíku 4 roky..to je doba..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru