• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Posílání surovin pozvanému hráči

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40582

Guest
Ahoj,
měl bych dotaz, zda je opravdu zakázána surovinová a vojenská pomoc pozvanému hráči, protože mi to přijde nelogické.

Když někoho zvu do hry, je logické, že s ním chci spolupracovat a vzhledem k tomu, že je novým hráčem, bude pravděpodobně potřebovat pomoc, jenže pomoc není možná.

V "Nastavení" pod položkou "Pozvat hráče" je napsáno toto:
"Nebudeš moci vojensky vypomáhat či obchodovat s hráči, které jsi pozval do své blízkosti po dobu 3 týdnů."

V pravidlech jsem však nic podobného nenašel (možná jsem jen špatně hledal)

Děkuji za odpověď,
Harun
 

DeletedUser38879

Guest
Zkus se s tím obrátit na support nebo počkej až ti někdo zkušenější odpoví ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Hra by měla automaticky blokovat tyto příkazy. V pravidlech hry to není, jelikož se spíše jedná o dodatkové pravidlo k pozvání hráčů.

Pokud by vám systém umožnil podpory hráči poslat, nikdo by vás za to samozřejmě nemohl tedy blokovat...
 

DeletedUser40698

Guest
Ahoj, nechtěl jsem zakládat nové vlákno tak se chci zeptat zde. Když pozvaný hráč obsadí novou vesnici, zda i na tu novou vesnici se vztahuje to 3týdenní omezení pro pozvané hráče.
 

DeletedUser37060

Guest
to obmedzenie s vzťahuje na hráča samotného, takže áno.
 

DeletedUser40698

Guest
A není to omezení nastaveno jen na vesnici toho hráče? Takže když převezme jinou vesnici kterou kdysi vlastnil jiný hráč tak ochrana nefunguje? Čekal jsem, že mi odpoví přímo Kozmicz tedy pokud to ví a patrně se na tento problém nikdo ještě nikdy neptal?

Takže pokud to omezení nefunguje, tak je to teda bug nebo nedomyšlené? nebo se neoficiálně o tom ví ale nikdo s tím nikdy nepočítal, že by tato situace mohla nastat?
 

DeletedUser37060

Guest
:scratch teraz si mi dobre zamotal myšlienky...

Hráč, ktorý je pod začiatočníckou ochranou môže útočiť na ostatných hráčov, len on sám nemôže byť napadnutý po dobu začiatočníckej ochrany.
Ja ale nepoznám nikoho, kto za 5 dní hrania zabral novú vesnicu a tobož nie hráčovi...

K tomu trojtýždňovému obmedzeniu posielania surovín pozvaného kamaráta/ky, ak zaberie ves počas tých 3 týždňov, tak stále mu/jej nemôžeš posielať suroviny, pokým tie 3 týždne neuplynú.
Ak tých vesnic zaberie 10, tak stále nemôžeš posielať do 10 vesnic, ktoré on/ona vlastní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
O 5 denní začátečnické ochraně tu ani nebyla řeč. Také neznám nikoho kdo by za pouhých 5 dní zabral novou vesnici a už vůbec ne od hráče.

Ale znám člověka co takovou ves barbarku ale je snad jasné, že když je to barbarka tak ji kdysi nějaký hráč vlastnil, přebral za 10 dní od registrace. A z druhé vesnice tedy té zabrané barbarky provedl jeden zkušební nákup surovin za 1PB od svého kamaráda který ho pozval do hry.
Proto se ptám jak je to možné ale asi přijatelnou odpověď nedostanu protože asi tu o ní nikdo neví? tím ale nechci někoho podceňovat a nebo potom ta nová verze hry způsobila, že se odstranila blokace pro ostatní vesnice hráče a že to platí jen na tu první?

tak andysek2503 a co teď? už máš zamotané myšlenky?;)
 

DeletedUser37060

Guest
možno ešte viac zamotanú, alebo trochu jasnejšiu ;)

Ak si ten kamarát vymenil suroviny za PB, nie je to pod obmedzením tých 3 týždňov. Tie 3 týždne sa týkajú voľného rozosielania surovnín medzi tými dvoma účastníkmi ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru