• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

posielanie utokov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34753

Guest
zdravim vas ludkovia

mam otazocku na vas,

je mozne aby hrac v pribehu par sekund odoslal 90-100 utokov a o par minut to urobi zase?

ked vas napadne ze to robi cez offline zvazte to kolko okien musi mat otvorenych a aj to ze utoky by vysielal v rovnakom case.

dakujem za vase odpovede a nazory
 

DeletedUser40698

Guest
Možné to bude, akorát je posílání omezeno na maximálně 5 útoků za 1 sekundu. Při dostatečně výkonném PC a připojení k internetu může mít otevřeno více oken/záložek a místo myši používat klávesové zkratky.
 

DeletedUser38373

Guest
Zdravím, nebylo by špatné dát nějaký screen útoků..
 

DeletedUser37830

Guest
Ahoj, ano určitě je to možné. Jak píše lotra systém hry nepustí odeslání útoků/podpory více jak 5 za sekundu. Jinak rozhozením oken do lišty a využitím klávesových zkratek je to možné.
Standartně se dá dosahovat cca 1-3 utoky za sekundu. To potom zaleží na výkonnosti PC a taky rychlosti internetu resp. odezvě.

Klávesové zkratky jsou v opeře přednastaveny, ale jde tam nainstalovat doplňkový program s rozšířením klávesových zkratek. To samé je i u chrome a na Firefoxu nevím.

V aktualizaci DK byly taky možnosti klávesových zkratek rychlého náhledu.

Tady je myslím všeobecně známý tutoriál https://www.youtube.com/watch?v=xWh13yAnWIc podle kterého se dá základně řídit a upravovat podle sebe.

Ahoj

tornado12
 

DeletedUser41201

Guest
Ahoj,

tornado, napísal si to rozumne, dokonca som to aj osobne skúšal a zaujímalo by ma, i keď sú útoky odoslané v intervale pár sekúnd/minút, ako dokáže hráč obísť "ochranu proti botovi".

Suzuki.gsx1400
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Možné to bude, akorát je posílání omezeno na maximálně 5 útoků za 1 sekundu. Při dostatečně výkonném PC a připojení k internetu může mít otevřeno více oken/záložek a místo myši používat klávesové zkratky.

Myslím, že je to něco jako attack_time_gap v konfiguraci.
Většinou je to nastaveno na 100 ms, ale záleží na nastavení světa, někde to bývá třeba jen 50 ms, ale na druhou stranu třeba když jsem byl kdysi dávno ve speed týmu, tak jsem na speedy dával občas třeba i 500 ms, aby bylo těžší přebrat vesnice a aby nešlo tak efektivně používat boty. Ono odeslat každou sekundu 10 útoků nebo 2, to je velký rozdíl a některé hráče to odradí od podvodů, protože to pak nemá svou účinnost.
Ideální mi přijde 200 ms, ale to v praxi snad žádná jazyková verze nepoužívá - všude je 50 nebo 100.
 

DeletedUser6542

Guest
zdravím upřímně řečeno,zkoušel to někdo z vás nebo suportu?Já ano tento návod j dobrý na posílání šlechty,tedy vláčku z jedné vesnice,ale aby byl schopen poslat z několika vesnic útoky na mnoho jiných vesnic v počtu 100 a více ,během 2 minut,tak toto je možné pouze se zakázaným skriptem,hraju DK od počátku věků a toto mi nikdo nevymluví.Nikdy sem se k ničemu nevyjadřoval ale hraju to poctivě a mě osobně by takováto hra kde vyhrávam podvodem nebavila.Klidně diskutujte dál a těm co tomu nevěří tak at si to zkusí podle výše zmíněného návodu . Zdar
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
zdravim vas ludkovia

mam otazocku na vas,

je mozne aby hrac v pribehu par sekund odoslal 90-100 utokov a o par minut to urobi zase?

ked vas napadne ze to robi cez offline zvazte to kolko okien musi mat otvorenych a aj to ze utoky by vysielal v rovnakom case.

dakujem za vase odpovede a nazory


Tak já nevím, kde se v tomto příspěvku píše o odeslání 100 a více útoků z několika vesnic během dvou minut?

Kdyby se ale autor tohoto vlákna rovnou zeptal dá se odeslat několik desítek až stovek útoků během dvou minut z několika vesnic najednou?
Tak bych řekl, že u většiny odpovědí by určitě bylo, NEDÁ nebo Nedá bez scriptu.

Pak tu ještě vyvstává otázka, kolik je to těch oněch pár sekund?
 

DeletedUser

Guest
- ptá se na to hned zezačátku..
- pokud už na ty vsi útočil - má z nich oznamka a předpřipraví si to - ano může, opakovaně i bez skriptu..
 

DeletedUser6542

Guest
stále mi nikdo neodpověděl zda to podle výše uvedeného návodu zkoušel ,já ano a stále budu tvrdit že bez scriptu to prostě nejde
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru