• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Poslední Hraničář - Victorie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Poslední Hraničář

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Před pár dny při rozšiřování mýtiny, narazil můj dřevorubec na mincovní pouzdro se zlatými mincemi, jen tak pohozené v kapradí. Když přede mne předstoupil s tímto nálezem, nemohl jsem uvěřit svým očím. Bylo to 20 Victorií. Tyto mince nechal vyrazit můj praděd na smrtelné posteli, aby se nezapomnělo na jeho úspěšná vojenská tažení, která rozšířily naši říši tam, kde se do té doby nikdo z našeho rodu neodvážil ani vstoupit. Bohužel mincovníka přepadli loupeživí barbaři a mince se tak na bez mála století ztratily. Praděd zemřel pár dní na to. Při hledání mincovníka a jeho cenné zásilky jsme vypálili všechny barbarské vesnice v okolí. Po mincích však nebyla ani stopa. Proto když mi je dřevorubec přinesl, odměnil jsem ho úlevou na daních a rukou dcery jedno z našich šlechticů. Mince jsme začali vyrábět a brzy je pustíme do oběhu jako mince s nejvyšší hodnotou.

S láskou a hrdostí v srdci,
Váš Poslední Hraničář
 

Přílohy

  • IMG_6563.JPG
    IMG_6563.JPG
    230,9 KB · Zobrazení: 28

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Skvělé, mince s příběhem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru