Událost Potulný obchodník (2018)

Téma v sekci 'Archiv oznámení' založené uživatelem Kozmicz, 8. lis 2018.

Sdílet tuto stránku

 1. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.800
  Obdržená poděkování:
  877
  Vážení hráči,

  potulný obchodník Midas je zpět a znovu vás žádá o pomoc. Vaším úkolem bude dělat strážce při jeho toulkách krajem, zajistěte tedy jeho úspěšný příchod do cíle.

  Ačkoliv název události je stejný, prosím vezměte na vědomí, že jsme od posledního spuštění udělali několik změn a vylepšení.

  Midas odstartuje své cesty ve středu 14. listopadu ve 14:00. Jeho cesta bude trvat čtyři dny, skončí tedy v neděli 18. listopadu ve 14:00. Událost spustíme na všech světech, vyjma nejnovějšího světa CZ62 a Speedu.  Vylepšení
  Od posledního setkání s Midasem jsme v této události udělali následující vylepšení:
  • Přidali jsme tlačítko "Uteč" na stránku bitvy. Tato funkce vám umožní okamžité ukončení bitvy, ale pamatujte, že výsledek bitvy bude prohra se všemi negativními efekty.
  • Přidali jsme varování, které se zobrazí v případě nemožnosti získat další truhlu.
  • Na několik míst v rozhraní jsme přidali informaci, že můžete získat zkušenosti pouze za dvacet bitev denně.
  • Nyní bude snazší dosáhnout vyšší odměny, změnili jsme požadovanou vzdálenost.
  Obrana před nájezdníky

  Během této herní události budete spolu s najatými žoldnéři chránit obchodníka Midase před nepřátelskými nájezdy barbarů.

  Nájezdníci, se kterými se během cest potkáte, jsou náhodně sestavené jednotky s různými útočnými a obranými hodnotami. Chcete-li být proti těmto nájezdům úspěšní, musíte své žoldnéře do bojů volit moudře.

  [​IMG]


  Boje se budou opakovat. V dolní části obrazovky uvidíte, která jednotka je aktuálně na tahu a bude útočit. Jakmile jednotka zaútočí na protivníka, sníží mu náhodnou hodnotu v rozmezí své útočné síly. Jakmile bude jednotce snížena hodnota na 0, jednotka umírá. Ale nebojte se, pokud váš žoldnéř v boji padne, bude k dispozici opět v příštím boji. Budete-li útočit, jednoduše jen klikněte na jednotku, na kterou chcete zaútočit. Zobrazí se vám šipka, která bude označovat váš útok a následně i hodnota o kolik byla jednotka zraněna. Budete-li chtít animace bitvy zrychlit, ve spodní části obrazovky si můžete zaškrtnout příslušné políčko a vaše bitvy tak budou probíhat mnohem rychleji.


  [​IMG]


  Truhly

  Když se vám podaří porazit všechny jednotky nájezdníků, získáte odměnu v podobě truhly. Tyto truhly se dají během času otvírat (vždy však pouze po jedné) a dají vám jako odměnu určitou položku. Maximální počet truhel je omezen nejvíce na tři, které můžete v jednu chvíli vlastnit. Budete-li porážet další nájezdníky a vlastnit již tři truhly, za výhru žádnou novou nedostanete. Uvnitř truhly najdete také zkušenostní body pro vaše žoldnéře, kteří díky tomu budou v následujících bojích silnější.


  [​IMG]

  Potulný obchodník Midas vám také daruje další odměny na základě toho, čím blíže k cíli jeho cesty se vám podaří dostat. Postup k získání další odměny můžete vidět na ukazateli vaší cesty. Mějte však na paměti, že pouze úspěšné bitvy vás posunou blíže k cíli! Pokud bitvu prohrajete, budete muset utéct a ztratíte tak část své již ušlé vzdálenosti.


  Doufáme, že se vám bude událost líbit a přejeme vám hodně štěstí!
  Neváhejte nám také sdělit váš názor k události v diskuzní sekci!


  Váš DK Tým