Událost Potulný obchodník (2019)

Téma v sekci 'Archiv oznámení' založené uživatelem Kozmicz, 11. kvě 2019.

Sdílet tuto stránku

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.916
  Obdržená poděkování:
  943
  Vážení hráči,

  potulný obchodník Midas je zpět a znovu vás žádá o pomoc. Vaším úkolem bude dělat strážce při jeho toulkách krajem, zajistěte tedy jeho úspěšný příchod do cíle.

  Midas odstartuje své cesty ve čtvrtek 16. května ve 14:00. Jeho cesta bude trvat čtyři dny, skončí tedy v neděli 20. května ve 14:00. Událost spustíme na všech světech, vyjma nejnovějšího světa CZ65 a Speedu.  Obrana před nájezdníky

  Během této herní události budete spolu s najatými žoldnéři chránit obchodníka Midase před nepřátelskými nájezdy barbarů.

  Nájezdníci, se kterými se během cest potkáte, jsou náhodně sestavené jednotky s různými útočnými a obranými hodnotami. Chcete-li být proti těmto nájezdům úspěšní, musíte své žoldnéře do bojů volit moudře.

  [​IMG]


  Boje se budou opakovat. V dolní části obrazovky uvidíte, která jednotka je aktuálně na tahu a bude útočit. Jakmile jednotka zaútočí na protivníka, sníží mu náhodnou hodnotu v rozmezí své útočné síly. Jakmile bude jednotce snížena hodnota na 0, jednotka umírá. Ale nebojte se, pokud váš žoldnéř v boji padne, bude k dispozici opět v příštím boji. Budete-li útočit, jednoduše jen klikněte na jednotku, na kterou chcete zaútočit. Zobrazí se vám šipka, která bude označovat váš útok a následně i hodnota o kolik byla jednotka zraněna. Budete-li chtít animace bitvy zrychlit, ve spodní části obrazovky si můžete zaškrtnout příslušné políčko a vaše bitvy tak budou probíhat mnohem rychleji.

  Pokud by se vám zdálo, že bitvu nemáte šanci vyhrát, můžete využít tlačítka "Utéct!", které naleznete na stránce s bitvou. Útěk vám umožní okamžitě bitvu ukončit, ovšem bude to také znamenat, že bitva bude považována za prohranou, včetně všech jejich negativních efektů.

  Díky úspěšné výhře nad jezdci postoupí vaše karavana vpřed a vaši žoldnéři získají za boj zkušenosti, což je učiní silnějšími. Jejich útočné a obranné hodnoty se zvýší, ale zároveň to znamená, že další protivníci budou také zkušenější. Nezapomeňte, že sice můžete bojovat mnohem častěji, ale žoldnéři získají zkušenosti pouze za 20 bitev každý den. Truhly však pro vaše žoldnéry budou poskytovat zkušenosti neustále.


  [​IMG]


  Truhly

  Když se vám podaří porazit všechny jednotky nájezdníků, získáte odměnu v podobě truhly. Tyto truhly se dají během času otvírat (vždy však pouze po jedné) a dají vám jako odměnu určitou položku. Maximální počet truhel je omezen nejvíce na tři, které můžete v jednu chvíli vlastnit. Dosáhnete-li maximálního počtu truhel, další už nebudete objevovat až do doby, dokud se pro ně neuvolníte místo. Bude proto moudré otvírat je průběžně!


  [​IMG]

  Potulný obchodník Midas vám také daruje další odměny na základě toho, čím blíže k cíli jeho cesty se vám podaří dostat. Postup k získání další odměny můžete vidět na ukazateli vaší cesty. Mějte však na paměti, že pouze úspěšné bitvy vás posunou blíže k cíli! Pokud v bitvě prohrajete, ztratíte trochu ze vzdálenosti, kterou jste do té doby ušli.


  Doufáme, že se vám bude událost líbit a přejeme vám hodně štěstí!
  Neváhejte nám také sdělit váš názor k události v diskuzní sekci!


  Váš DK Tým
   
:
Uzavřeno pro další odpovědi.