• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Potulný obchodník - Diskuze

DeletedUser44016

Guest
Dost nevyvážená událost když můj nejlepší bojovník má sílu jako jejich nejslabší a když mi při první jejich ráně zabijou toho nejlepšího tak jak máme vyhrát? O tom množství PB co chcete za otevření truhly ani nemluvě. A vrchol všeho - po několika výhrách nedostávám XP! Psal jsem vám na support ale nejspíš bez reakce...tahle událost je ubohá blbost!
 

DeletedUser44015

Guest
asi tak :) by mně zajímalo kde soudruzi z NDR udělaly chybu :D :D :D :D no nic at si tu akci dají za klobouk bo devět proher v řadě není akce :D :D pffff
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, zpracujeme ji a předáme v nejbližší době vývojářům hry. Pokud máte k události ještě nějaké připomínky (co se vám líbí/nelíbí), neváhejte se s tím s námi ještě podělit.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dost nevyvážená událost když můj nejlepší bojovník má sílu jako jejich nejslabší a když mi při první jejich ráně zabijou toho nejlepšího tak jak máme vyhrát? O tom množství PB co chcete za otevření truhly ani nemluvě. A vrchol všeho - po několika výhrách nedostávám XP! Psal jsem vám na support ale nejspíš bez reakce...tahle událost je ubohá blbost!

XP se dostávalo pouze za 20 bitev denně, za další bohužel již ne. Chyba byla však, že InnoGames nám tuto informace nevložilo do překladu a proto se k hráčům nedostala. Zapracujeme na zlepšení...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Truhlu stále nejde zahodit, otevírací doby jsou neodpovídajcí tomu na jak krátkou dobu akce běží a obsah je náhodně generovaný takže pokud budete mít smůlu a truhly si otevřete za PB můžete 3x dostat bonus v podobě 5% surovinového balíčku nebo něco podobného, ale dáte za to 300 PB, nerad bývám za kritika ale tenhle event myslím že je jeden z nejhorších co na kmenech aktuálně je a že je hromada daleko lepších které by šlo dát místo toho když už nějaký event chcete :)
 

DeletedUser44138

Guest
Super okradacka a výsledek onicen, tato událost není dělaná pro hráče, ale pro hru aby si namastily kapsy
 

DeletedUser44138

Guest
No nekecej když ti člověk píše odpovědi se nedočká a tu cpes názor který nikoho nezajímá OMG, moc jsem se zasmál dekuji
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
vysvětlení jsem ti napsal, za to já jsem potkal bačkoru která se bojí a když má příležitost zbavit se hrozby zachová se jako zbabělec a udělá si s hrozbou dohodu a potom podrazí svoje spoluhráče, je radost takové lidi na kmenech potkávat, nebýt vás někteří lidi kteří vždy jen těžili z toho že se jich okolí bojí by nikdy nemohli vyhrát ani jeden svět...
A omlouvám se za ten offtopic ale byl bych radši kdybych od tebe už nikdy žádné zprávy a příspěvky nečetl, natož v reakci na něco co napíšu, více v tom nebudu pokračovat, slibuji :)
 
Nahoru