• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Potulný obchodník - Diskuze

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Je to bohužel chyba. Událost se nám ale podařilo opravit a již normálně běží!
 

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Akce je totálně na nic, přijde mě že systém úmyslně dělá to že co 10. misi projedu na plné čáře hrál jsem to 3 hodiny a nebylo možné se dostat na poslední truhlu abych měl 40% surovin...

A hlavně že jste si to tam daly aby lidi do toho cpaly PB aby si to mohly otevírat jen o peníze vám jde.
A i když člověk nevyhraje misi tak systém dá mínus km, nedomyšlené opravdu...

Byli akce a události co za to stály ale tohle je totální propadák to se vám skutečně nepovedlo
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
přesně nesmysl souhlasím event o hov** a procenta na předmety :D gambling co jineho by to bylo? určitě ma inogame lincenci na gambling :D proto že tohle hraniči se zakony gambling ( pro dětí mladší 18 let )
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
prosím o vyjadření susportu jaky debi** vymyslel tento event aď mu mužu osobně napsat proto že vetší nedomyšlenou **čovi*u sem jakživ neviděl 40% baličku dostalo 1% hraču kde to pak sme když to nejde ani ziskat? jaky blbec mohl takoví event vymyslet to mi hlava nebere :D kdybych vymyšlel a měl za to ještě zaplaceno přichazil bych každy měsic s novím eventem a ne s takovouhle vypatlaninou
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Na události nepracuje jeden člověk, takže je to práce celého vývojářského týmu v Německu. Konstruktivní zpětnou vazbu rádi předáme, ale zprávy tvého typu Deswere budeme ignorovat.
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Chcete konstruktivni kritiku?

Chtělo by to kouknout na queue system, není možné, aby 10 kol po sobě začínalo tímto stylem. Absolutní výsměch.Screenshot_11.png
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Chcete konstruktivni kritiku?

Chtělo by to kouknout na queue system, není možné, aby 10 kol po sobě začínalo tímto stylem. Absolutní výsměch.Zobrazit přílohu uživatele 7371


doporušíl bych spiš panu Kozmichoví spočitat kolik životu mají naše jednotky a jejích a to same utok jejích jednotka smazne jednim uderem jednu naší ( avšak naše muší dvakrat až tříkrat ) to je co ? hrani si s pistoly ty máš jednu a další tří lidí ty u hlaví drži 3 pistole kdo vyhraje?

život nepřatel je 30+26+23+21 == 100
život hrače 19+17+15+14+12 == 77 trošku rozdíl rovnich 23 a to nemluivě o utoku budu počitat nejvetší

8+10+13+15 == 46
4+6+8+10+12 == 40 opět menší a ještě prosím on začne se všemi jednotkami první takže v podstatě ty smazne pulku jednotek s tou nejlepší ma dokonce smaznout jedním uderem 3 jednotky pokud bude mít dobry procenta ( a to nemluvě o tom že se mi to stalo 5 her za sebou )

potom mi prosím vysvetlete jak se tato hra hraje? menší utok menší obrana nepřitel tě hned rozdrtí

nepřitel ma celkově 146 obrany a utoku hrač 117 a těch 29 není mali rozdíl
 
Naposledy upraveno:
Nahoru