• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Potulný obchodník - Diskuze

DeletedUser36868

Guest
Dle mého názoru je tento event velmi nevyvážený. Aby protihráč útočil skoro vždy první a hned na jednu ránu mi sundal mého nejsilnějšího bojovníka, aniž bych se mohl nějak bránit je o ničem. Kdyby se tohleto více vyvážilo, byo by to super.
Další věc, proč to nepřidává expy ikdyž člověk prohraje?! To bych rád dostal vysvětlení, protože mi to nepřijde normální, kdekoliv, ikdyž mi zemřou všechny jednotky/hl. hrdina tak dostanu expy, proč tady ne? Bylo by to expení lepší, jednodušší a šlo by to dokončit ;)
 

DeletedUser43810

Guest
Truhlu za PB neotvírám, zdá se mi to hodně dát tolik bodů za Barbarskýho nájezdníka :D
teď jsem ho dostal asi 3x a to se fakt vyplatí, jinak rekord v počtu km cca 750km a potom šupem na 650km a to do toho břinkám celou noční, tak by mě zajímalo, jestli už někdo těch 800 podzimních km urazil :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dle mého názoru je tento event velmi nevyvážený. Aby protihráč útočil skoro vždy první a hned na jednu ránu mi sundal mého nejsilnějšího bojovníka, aniž bych se mohl nějak bránit je o ničem. Kdyby se tohleto více vyvážilo, byo by to super.
Další věc, proč to nepřidává expy ikdyž člověk prohraje?! To bych rád dostal vysvětlení, protože mi to nepřijde normální, kdekoliv, ikdyž mi zemřou všechny jednotky/hl. hrdina tak dostanu expy, proč tady ne? Bylo by to expení lepší, jednodušší a šlo by to dokončit ;)

Děkujeme za tvůj názor, předáme vývojářům...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nedostali jsme žádné informace o tom, že by v události došlo k nějakým změnám. Takže předpokládám, že ne.
 

Deleted User - 3500170

Guest
Tento event je opravdu jeden z nejhorších..
Jsem na 10. levlu, myslím si, že aby tento event někdo udělal potřebuje tak 12-13, což PB udělá ;)
Zatím jsem se nejdál dostal na 775km a to vůbec netuším jak.. :D
Nebojím se po několik set odehraných her říct, že když kliknete na tlačítko "Bitva!" tak už je předem rozhodnuto zda vyhrajete vy nebo "automat".
Nějaká zásadní taktika ztrácí smysl, protože když jde do tuhého tak "bot" dá několikrát maximální hodnotu útoku, zatím co vy tu nejnižší..
A po nějaké době prohrávání je to trapné tak by bylo dobré zase párkrát vyhrát, aby to vypadalo.. Poté se "bot" snaží svůj útok rozdělit na co nejvíc vašich vojáků aby žádný neumřel a tím aby vaše vítězství bylo prakticky zaručeno..
Za mě zatím fraška, uvidíme v neděli zda se dá udělat těch 800km i bez PB.

Pokud máte jiný názor nebo nějaký tip, rád si ho přečtu :p
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
201
Kdo se už dostal na 800 km? Dostal jsem se na max 725 a už mám zase 645 :D
 

wroge

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
15
Dobrý večer

Potulný obchodník
- je někde více informací ohledně úrovní strážců,potřebný počet zkušeností + navyšování jejich atributů ?


Jinak dle mého nározu velmi nepovedený event,pohybuji se stále okolo 650 - 750 km a nepohnu se ani o píď dopředu ... lvl strážců mám 11(Bez použití PB)
Nepřátelské jednotky mají větší útok,než je maximální zdraví mých jednotek, (počítám 3 nejsilnější) takže 90% soubojů končí už po prvním kole ... co rána,to jeden vyřazený na mé straně ... a to vůbec nepočítám,že nepřátelské jednotky mají min. 2 (většinou více) násobek životů oproti svému útoku.

Skoro to vypadá,že se tento event bez použití PB nedá dohrát ... je velká škoda,že se z Divokých kmenů stala pouze pračka na peníze,úroveň samotné hry velmi upadla,což je také vidět na čím dále menším počtu aktivních hráčů.
Kde jsou ty časy,kdy války vyhrávali schopnosti a zkušenosti hráčů,místo jejich "peněženek" ....
 

Deleted User - 4054243

Guest
S68 bez použití PB dokončeno
1573983739262.png

Při pomyšlení, že bych to aktivně hrál i na jiným světě tak bych si vytrhal i druhou půlku vlasů, tohle je fakt průser, co ti páni vývojáři vymysleli, řekl bych že jsem ušel tak 1 km za každou hru, možná i méně. Jediné plus je, že se dá s trochou snahy dosáhnout předposlední (hlavní) bonus na trvalé zvýšení. Poslední souboj je fakt něco. Byl jsem na 795. Km asi 20x. Musel jsem vždy počítat asi tak 10 následujících kol jaký dám dohromady poškození a modlit se, aby nepadla nejnižší hodnota. Fakt hardcore kravina. Škoda, ze začátku to bylo docela zábavný.
 

Přílohy

  • dk_event_sck.png
    dk_event_sck.png
    575,4 KB · Zobrazení: 6

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
vyjma nejnovějšího světa CZ85, Classicu, Speciálu a Speedu. proč není event na casualu 9 ? níkde neviidm nazev casual ? kde je chyba?
 
Nahoru