• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Poziadavka na speed kolo

DeletedUser42982

Guest
Tie scripty na speede su pekna blbost. všimol som si viac hráčov čo ich mali.čo už. pekný speed anyway.
 

DeletedUser42984

Guest
Však asi nevíš ,že se někdy hrálo MS ve speedech apod...
Tak tam 50% botilo 45% scriptilo a 5% hrálo čistě :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pro toho řízka: Děkujeme za veřejné přiznání. Doufám, že v případě blokace tvého účtu, nebudeš posílat protest. Má odpověď by tě pouze směřovala na tvůj příspěvek.
 

DeletedUser42984

Guest
Vše berete vážně ani nevíte co je sranda.Já nikdy ban za scripty neměl.Jen vím ,že hodně lidí bany dostává...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud veřejně napíšeš, že patříš mezi hráče, co používá skripty, musíš počítat s tím, že se tím můžeš dostat do problémů a minimálně více pod dohled supportu. Je pěkné, že se tu kocháš, že jsi nikdy ban za skript neměl, tvůj účet je aktivní 14 dní, takže to je rozhodně velký úspěch. :p
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
:D :D :D :D :D Tak takhle jsem se ještě při čtení fóra nezasmál :D :D :D :D :D

Aneb borec, který vám posílá tickety na support, pokaždé pod jiným nickem :D :D :D :D :D
 

DeletedUser42984

Guest
Klidně mě kontrolujte nemám za co dostat ban.Ovšem jsou tu mnohem větší adepti na ban za scripty. :)
 
Nahoru