• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prázdninová FOTO soutěž: diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
:p :p

To já něco nahraju až na konci prázdnin, aby mi nikdo neukradl nápad. Takže zatím :bye , jdu si dát :beer :rofl
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, hlavně abys nečekal tak dlouho, až by to bylo uzavřeno. Mám s tím vlastní nemilou zkušenost. :shock
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, dokud jsem jako hráč soutěžil, tak jsem si jednou nevšiml, že konec není o půlnoci, ale dřív, tak jsem to nestihl a párkrát se mi povedlo, že jsem to měl jen tak tak, neb jak naschvál se něco seklo - buď kmenové stránky nebo youtube. Takže radím, nenechávat na poslední chvíli, i když v podstatě i já jsem nepoučitelný :D
 

DeletedUser

Guest
Však v tématu s mým jménem už jsem se rozhodl, že to nenahraji těsně před termínem:blush. Je to tam vysvětlené ... :D:pardon
 

DeletedUser

Guest
A můžu třeba nahrát pár fotek teď, a 2. část třeba za týden ? :blush:shock
 

DeletedUser

Guest
no jo ale když to chci nahrát pomocí BB-kódů -
tak mi to ukáže tohle :
dk
takovou ikonku a ne tu fotku ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
To jsem nechtěl, tak napsat, ale sraz budeme mít, tak taky nějaké fotky vymyslíme :D (možná) :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru