• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prémiové body

DeletedUser43622

Guest
Ahoj chtěl bych se zeptat kdy mě dojdou prémiové body na účet herní ? Platbu jsem si zvolil převodem uvedenou částku co jsem měl tak jsem poslal na daný účet, peníze se mě z mého bankovní účtu ztrhli ale prémiové body mě nedosli náhodou nevíte co stim nebo jestli je tam nějaká určena doba do kdy dojdou ?? Předem děkuji za odpověď :).
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
755
Prémiové body by se měli připsat do 24 hodin od připsaní na bankovní účet hry.

Pokud tomu tak není, napiš ticket a jako přílohu vlož screen/potvrzení o platbě.
 

DeletedUser25426

Guest
Platba převodem z účtu může trvat i několik dní - pracovních - záleží na bankovních ústavech.

Po převodu peněz na účet INNO jsou PB na herní účet připsány.

Pokud do týdne PB nedorazí, tak napsat tiket, pokud možná s kopií potvrzení o provedení platby - tiket bude postoupen adminovi hry k řešení.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Upřesním to, trvá to obvykle 7 pracovních dní. Pokud se mezi to připletou nějaké svátky, pak se těch 7 pracovních dní poněkud prodlouží. Platba převodem nemá výhodu v rychlosti připsání bodů, ale v tom, že body lze okamžitě volně rozesílat. Při platbě kartou, jsou body připsány obratem, ale mají dvouměsíční storno lhůtu, kterou nikdo nijak neobejde. Tedy, pokud někomu něco dlužíte, dluh splatíte až za ty dva měsíce. Při platbě převodem, můžete své dluhy uhradit okamžitě po připsání bodů.
 
Nahoru