• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prémiový trh - Diskuze

DeletedUser31120

Guest
Promiňte, ale tohle už je vážně blbost...

Nic proti vám, ale toto už je vážně na pytel.... :sorry
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
A důvod? Podle mého je obrovskou výhodou, že hráči už nemusí čekat na to, až se jim objeví nějaká zajímavá nabídka, ale cena je pevně dána a řídí se nabídkou/poptávkou. Velkou výhodu také vidím v tom, že budou moct být použity i prémiové body, které jsou omezeny storno lhůtou.
 

DeletedUser31120

Guest
Důvod? Je to dost nevýhodný, sice nevím, jaké tam budou ceny, ale i tak.

Moc těch výhod poslední dobou dáváte! :wacko
 

DeletedUser40852

Guest
Jedinej důvod je, aby si hráči prodejem surek vidělali co nejmíň PB. Radši ti surky prodají sami, než abys je kupoval např. od Karla a tím mu nechal vidělat PB. Oni potřebují aby si PB kupoval i Karel a nechtějí aby je dostal za surky, z toho nic nemají.
 

DeletedUser19739

Guest
Pokud to chápu správně, tak vydělávat PB půjde pořád, jen ty surky nebude dostávat hráč, ale trh.

Mě spíš ale zarazila jiná věc, pokud sem to správně pochopil, tak trh bude na kontinentě umístěn, na normálním políčku, že? A jestli jsem četl správně, bude na každém kontinentě jeden... To mi začíná trošku smrdět, protože jestli to bude vážně tak, tak zatímco někdo to bude mít pár minut obchodníkama od vesnice, jiný to může mít i velkou spoustu hodin daleko. A TO, už skutečně není fér... Ale možná to chápu blbě:)

Pokud to by se to ale vyhlo tomuhle problému, pak bych to viděl jako jednu z lepších novel:)
 

DeletedUser31120

Guest
Moc si už hráči podle mě PB nevydělají.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Prémiový trh nebude nikde na mapě, ale najdeš ho na svém tržišti. Jen tržiště na různých kontinentech, mohou mít různé hodnoty. Cesta z/do prémiového trhu bude pro každého hráče stejná, tuším, že 2 hodiny.
 

DeletedUser31120

Guest
Ještě otázka, když chce někdo vyměnit suroviny za PB, tak je to tržiště nějak limitováno?

Jakože třeba vezme jen 20.000 surovin apod? Nebo je to nastavené, tak, že to tržiště vezme všechno?
 
Nahoru