• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Prémiový trh

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.112
Prémiový trh

Vážení hráči,

rádi bychom vám představili novinku nazvanou Prémiový trh. Nový systém na nových světech nahradí často používané obchodování s prémiovými body.

Hlavní změnou je, že již nebudete obchodovat se surovinama za prémiové body s ostatními hráči, ale budete směňovat s obchodníkem. To by vám mělo zajistit najít ideální nabídku kdykoliv, takže nebudete muset čekat na ideální nabídku nebo čekat, než vaši nabídku někdo přijme. Zároveň bude zde také možné použít prémiové body, které jsou blokovány storno lhůtou.

Zde je vysvětlení, jak to vlastně celé bude fungovat.

Pr%C3%A9miov%C3%BD%20trh.png


Tržní zásoby a kapacita
Na každém kontinentu je jeden Prémiový trh. Každý trh má svoji kapacitu, která určí, kolik zdrojů z každého druhu je trh schopen pojmout. Podle tržních zásob a kapacity bude určen poměr pro obchodování. Suroviny tak budou mít menší hodnotu, bude-li trh přesycen a naopak. V případě, že se trh určitou surovinou zcela zaplní, nebude možné daný druh přidávat. Pokud je naopak prázdný, nebude možné nic koupit.

Vložení nabídky
Do políček "Koupit" a "Prodat" můžeš vložit obchodní nabídky a uvidíš, jakou mají hodnotu. Ta bude vypočítána podle aktuální hodnoty surovin.

Obchodování
Jakmile učiníte nabídku, prémiový trh vám nabídne obchod a hodnotu prémiových bodů zaokrouhlí na nejbližší celé číslo. Pokud nabídku přijmete, budou suroviny převedeny mezi vámi a prémiových trhem. Při prodeji surovin bude zapotřebí využití vašich obchodníků z aktuální vesnice, kdežto při nákupu surovin, budou využiti obchodníci z prémiového trhu. V obou případech je doba dodání surovin stejná.

Daně a růst
Při nákupu surovin z prémiového trhu, bude malá část z nich uložena stranou a tím bude zvýšena kapacita obchodované suroviny. Každý den proběhne mezi jednotlivými prémiovými trhy na různých kontinentech přesun surovin, aby se zmírnili rozdíly mezi obchodními poměry.


Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit do diskuzní sekce!


Váš DK Tým


DK Wiki

Tento článek naleznete také na naší DK Wiki » Prémiový trh.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru