• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Preddefinovane sablony spravce vesnic

DeletedUser

Guest
Zdravim Vas.
Zajimalo by me, jestli jsou preddefinovane sablony pro spravce vesnic k necemu pouzitelne, protoze me zaujalo:
1) Sablona Resources ma na jednom miste "Skladiste +30". To se mi zda samo o sobe jako nesmysl
2) Sablona Offensive konci kdesi na zacatku "Skladiste +2 (stupen 6)" a uplne na konci "Skladiste +24"
3) Alespon castecne se mi zda Sablona Deffensive, kde se ale zbytecne brzy zase Skaldiste vystavi na stupen 30

Muj dotaz tedy je, jestli spravce vesnic nejak autoamticky sam zvysuje skladiste, kdyz je potreba, kdyz hrozi preteceni? Protoze pokud ne, nemaji Sablony Resources a Offensive zadny smysl.

Dekuji.
 

DeletedUser36255

Guest
Napadá mě, že to funguje tak, že ve chvíli kdy správce kvůli nedostatku surovin ve skladišti (protože je příliš malé) nebude moci postavit ty budovy co jsou v řadě nad tím +30 skladištěm, tak to automaticky přejde k tomu, co se v té řadě dá postavit jako první.
Tzn. stupeň (dva) skladiště a pak se to vrátí zase k těm vyšším řádkům té šablony. A bude se to opakovat, dokud se nevystaví doly a skladiště na maximum. Určitě se nezvyšuje, pokud hrozí přetečení.

To je jedinné, co mi dává smysl. Je pravda, že nikdy jsem nezkoumal, jak přesně ta stavba funguje. Ty defaultní šablony mi neseděly, takže jsem si dělal vlastní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nezkoumal jsem předdefinované šablony, nepoužívám je. Ale jedno vím určitě - pokud si špatně zadáte stavby - tak, že prostě nebude stačit skladiště - tak to automaticky nikam neposkočí - prostě správce bude čekat, až bude mít na zadanou stavbu suroviny. Takže je potřeba si to řádně zvážit, jak postupně zadávat růst dolů, skladů a dalších budov. Já osobně raději používám Náhledy - Budovy, a to i ve světě jedna, kde už mám těch vesnic trochu více.
 

DeletedUser

Guest
Správce účtu mi nikdy k srdci nepřirostl. Radši si najdu pár minut času a naklikám si to přes náhled - budovy
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zkusila jsem bezplatného správce účtu a také se mi stavba budov moc nelíbila, raději stavím budovy ručně přes náhledy-budovy. Nyní, když svět končíme, musím ještě před stavbou budov vyřazovat vojsko, aby bylo místo v seláku a to by mi správce stejně neudělal.
Líbí se mi ale pomocník rabování za 30 bodů měsíčně, je to docela velké ulehčení práce při farmení.
 

DeletedUser36255

Guest
Já jsem ho taky delší dobu nepoužíval. Jenže jakmile svět pokročil a utvořily se pevnější hranice, tak se mi začala hromadit šlechta, protože dobýt novou vesnici už není tak snadné, jako zpočátku.

Tak jsem přebytky začal používat na barbarky a na jejich stavbu je správce neocenitelný, zvlášť když jich člověk posbírá vícero :)
 
Nahoru