• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

premiák

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser33489
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Bohužel...
Nejrychlejší je platba SMS, ale tu moc nedoporučuju, je předražená, pak platba paysafe card, s ní jsem snad nikdy neměl problém...
 
No, když má účet v bance, tak má určitě i platební kartu a tou je to snad ještě rychlejší, než telefonem. :mocking
 
Je to už 12dní co jsem si koupila bodiky a stále mi nedošly? Mám ještě čekat nebo se mám začít vztekat?
 
Záleží na stylu platby - pokud na poukázku nebo bankovním převodem, tam je na mezinárodní platby až sedm pracovních dnů, ale jak napsal Willibald, tyhle věci jedině přes ticket, tady se o tom dá diskutovat jen v obecné rovině.
 
PÚ body

Nejrychlejší a levnější než mobil je paysafecard, koupíš někde na benzince, zadáš kód a hned máš body.
Ale prodávají to jen některé benzinky nebo trafiky.Čím víc bodů si koupíš, tím je to levnější.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru