• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Premiak

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41937
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41937

Guest
Chteěl bych se zeptat kdyz jsem mel 500 bodu tak jsem dostal bezplatny premiak a ten po 7 dnech skončil kdyz mam ted 15000 bodu tak mam bezplatny premiak znova a kolik musim zase mit bodu na dalsí bezplatny premiak????
Diky za odpoved :)
 

DeletedUser36340

Guest
Za body už další prémium zdarma není.Můžete body získat i za soutěže a nebo za pozvání nového hráče.
 

DeletedUser27494

Guest
Za body už další prémium zdarma není.
Můžete body získat i za soutěže a nebo za pozvání nového hráče.....

... a také za peníze ! :D:D:D

Ale myslím že jsem kdysi dostal ještě premium za 1000 vesnic nebo se pletu?
Určřitě je zdarma asi tři dny za něćo dalšího ale nemohu si vzpomenout za co , ví to někdo?
 

DeletedUser31120

Guest
Dokonce doporučuji si zahrát i speedy na české verzi, kde se dá taky vyhrát nějaký ten prémiový bod ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, za určitý počet získaných vesnic je odměnou bezplatný správce účtu na 3 dny.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
... a také za peníze ! :D:D:D

Ale myslím že jsem kdysi dostal ještě premium za 1000 vesnic nebo se pletu?
Určřitě je zdarma asi tři dny za něćo dalšího ale nemohu si vzpomenout za co , ví to někdo?

Prémiový účet zdarma je pouze po 500 a 15000 bodech, za žádných 1000 vesnic bohužel už nic takového nenabízíme.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Prémiový účet a správce účtu jsou totiž rozdílné položky. :)
 

DeletedUser27494

Guest
Prémiový účet a správce účtu jsou totiž rozdílné položky. :)
Aha moje chyba pozorně sem si nepřečetl tvůj výše uvedený příspěvek ,
Asi je to tak 1000 vesnic a víc sem měl naposled na sv 16 a to už je dávno tak si to nepamatuji :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru