• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

premiovi ucet

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34920

Guest
nechce se mi procitat ostatni fora, ale taky mam nejak divne PU... dostal jsem zdarma PU na s27 za dosazeni 500 bodu a po aktivaci mi bezel asi na 60%... nefungovalo mi treba automaticke otevreni listu s nabidkou pri najeti treba na zebricek... a chybela mi taky lista s rekrutaci, trzistem atd... zato se mi to aktivovalo na S26, kde mi zas fungovaly tyto 2 veco i bez PU...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Po update dochází k určitým chybám - napiš ticket a pokud možno udělej i printscreeny zjištěných chyb. Tohle není na řešení na fóru - to potřebuje individuální přístup.
 

DeletedUser34582

Guest
nechce se mi procitat ostatni fora, ale taky mam nejak divne PU... dostal jsem zdarma PU na s27 za dosazeni 500 bodu a po aktivaci mi bezel asi na 60%... nefungovalo mi treba automaticke otevreni listu s nabidkou pri najeti treba na zebricek... a chybela mi taky lista s rekrutaci, trzistem atd... zato se mi to aktivovalo na S26, kde mi zas fungovaly tyto 2 veco i bez PU...

Rýchly náhlad je možnl vypnutý...skús ho zapnuť cez nastavenia ručne. Čo sa týka otváracej lišty, tak to sa mi stalo tiez pár krát skús taktiež mrknuť na nastavenia..alebo sa odhlas a prihlas...
 

DeletedUser34920

Guest
odhlasil jsem se uz nekolikrat od te doby, ale jelikoz uz PU nemam tak se vse vratilo do normalu, ale u hrace u ktereho mam zastup se se rychli nahled otvira i po ukonceni PU... napisu teda ten ticket a uvidime :)
 

DeletedUser34582

Guest
Si si istý, že vieš čo je rýchly náhled ? Tie vyskakovacie lišty sú súčasťou update 8,6 preto je to normálne, ale rýchly náhľad sa mu nemôže ukazovať :D ten je iba súčasťou PÚ :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No drektu, to ano, ale po předposledním update to byla jedna z chyb, která se někde projevovala.
 

DeletedUser34582

Guest
Nevie....bohužial mne sa takéto šťastie neprihodilo :(
 

DeletedUser25426

Guest
No drektu, to ano, ale po předposledním update to byla jedna z chyb, která se někde projevovala.

Takže je to jak? Rozbalovací menu rychlého náhledu bez PÚ je chyba?
Na S9 mi to naskočilo na zástupu bez premia taky, jde to vypnout v nastavení...

Tohle update je jedno nejnepodařenějších, co tady pamatuju, co se kvality týče... :(
 

DeletedUser34582

Guest
Rozbaľovacie menu nieje chyba...chyba je, že vraj sa niekomu ukázal rýchly náhľad bez PÚ
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru