• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prerobenie mobilnej app

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31462
  • Vytvořeno

DeletedUser31462

Guest
Dobrý deň, takže keďže problém stále nikto moc nerieši dovolil som si spraviť vlastnú štúdiu o app na android ktorá dopadla následovne.

Cca 9/10 opýtaných ktorý používajú app na android hlási problém s tým že im pri otvorení oznámenia pri dedine po rozkliknutí na mape vyhodí error alebo prázdnu obrazovku.
Aby to tento krát neboli len reči do vetra tak som sa rozhodol túto vec vyskúšať na 3 od seba rozdielnych zariadeniach a to konkrétne Lenovo P70, Zopo ZP530 a Samsung galaxy S4 mini.

Videá z chybovými hláškami:
Lenovo P70 (mobilný 4G internet v centre Ostravi)

Zopo Zp530 (školský internet eduroam)

Samsung Galaxy S4 (domáci internet - optika)

Toto boli iba moje 3 telefóny čo mám doma, no situáciu som si overoval aj u nás v kmeni a u spoluhráčov zo slovenských dk. Rovnakú závadu mi hráči hlásia aj z týchto typov telefónnych zariadení:
Lenovo P70
Zopo Zp530
Huawei P9 plus
Huawei P9 lite
Samsung S3
Huawei P8 Prestigio
Samsung S5
Lenovo A7000
Tablet Pixi 3
Huawei P10 lite
Sony xperia Z1
Samsung galaxy A5
Doogee F5
Aligátor s5050
Caterpillar cat s60
Asus ZenFone 2
HTC Desire 620

Týmto príspevkom by som chcel upozorniť na to že to že to hráči nehlásia ešte nutne neznamená že problém tu nie je. Bohužiaľ hráčska komunita je natoľko lenivá že sa nenájde ani tých pár jedincov ktorý by tento problém nahlásili. Bohužiaľ problém existuje a je globálny. Preto by som chcel naozaj apelovať na to, aby bol problém nahlásený niekam vyššie a už konečne sa začal riešiť. Myslím že samotné immo games disponuje prostriedkami ktorými môže chyby na týchto telefónnych zariadeniach diagnostikovať a opraviť.

Na záver by som ešte dodal že chyba sa pravdepodobne neukazuje úplne vždy. Aj mne sa občas stane že sa mi oznámenie otvorí, dokonca si dovolím tvrdiť že na niektorých zariadeniach možno chyba ani nenastane. Bohužiaľ zoznam tých na ktorých nastane je väčší.

Ďakujem za názor a reaciu.
Gamecam

Edit: Postupne sem doplňam zariadenia na ktorých vyhadzuje problémy z oznámeniami. (Hlásené od hráčov v kmeni)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Děkujeme za informaci a za to, že sis dal tolik práce nahrát chybu a ukázat, že je problém na více zařízeních. Vývojáři ví o tom, že jsou některé funkce nedokonalé, nefunkční či chybové. Postupně se jimi zabývají, oprava této chyby bude mít sice menší prioritu, než jiné, takže bych rozhodně neočekával opravu v nejbližší době. Každopádně jim tvůj postřeh předávám, aby jim to minimálně leželo na stole. :cool: Díky!
 
Nahoru