• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prezentujte svůj kmen na wiki

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chcete ostatním něco o svém kmenu říct? Představit hráče kmenu, cíl nebo jen všeobecně něco o kmenu? Prostor máte ZDE.

Do tohoto vlákna piště pouze pokud si s něčím nebudete jisti, spam budeme promazávat kvůli přehlednosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mám měnší připomínku - S3 --> *V*

Nevím, kdo to psal - ale není to vítězové ale Victory (podle mě by bylo lepší, psát to, jak toje - ale beru, pokud si to tak autor přeje - můj kmen to není). Co mi už ovšem vadí je - Umístění:1 = to už dlouho neplatí (správně = Umístění: 2).

Díky předem za opravení. :):hi

EDIT// Tak máte to dobře - mělo mi to být divné hned - vstahuje se to k jinému světu (nebudu zkoumnat jaký - tipnu si ukončená 4). Ale v tom případě tam máte větší chybku a to, že pod všemi světy se zobrazuje to samé. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nevím jak to Drejk myslí, mně se to zobrazuje takto: [SPOIL]
tr1029.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
jj... ale zobrazuje se to i pod jinými světy.:)

počkat - zítra přidám pár screenů. ;) - ale zkrátka jediné, co se mi ukazuje, ať kliknu na jakýkoliv svět je kmen na S1 a vítězný kmen S4 - ikdyž kliknu třeba na S 19...; ale teď jsem na compu, kde mi nějak blbnou screeny, takže to musím zítra. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak už vím co myslíte :) ... asi :-D

Je to pouze připravené - jaké si kategorie.. s1, s2, s3, .... s20 pod které budete psát v kterém světe se nachází Váš kmen. Pokud například kmen Vítězové je na světě s4.. tak si stránku srolujete na svět 4 a napíšte tagy.. zatím tam jsou dány dva kmeny.. je na vás aby jste tam stejným způsobem udělali i Vaše kmeny pokud budete chtít.
 

DeletedUser2029

Guest
Hehe, tak jsem byl jsem upozorněn, že tato možnost existuje. Prezentace na "wiki".

No, když vidím, co za věci si tam o sobě může kdo napsat (pěkné kecy, lakované na růžovo) a není /v principu/ žádná možnost kontroly (nadřazenosti) třetího nezávislého subjektu, shledávám projekt k ničemu.

----

- IMHO, pokud se chce někdo prezentovat současný kmen (kvůli diplomacii, náboru, ...), má možnost třeba na fóru. A také pak zde v komentářích zodpovědět dotazy a podobně. A dělat on-line hlášení změn (je to živý kmen), novými komentáři (upozorňujícím na změnu) + případně editem. ... Anebo, když už jo chce nějakou specialitku, může si udělat vlastní stránky s vlastním diskusním fórem či vlastními aplikacemi. Takže proč s tím do wikipedie, v takovém případě?

- Pokud chce někdo prezentovat historický kmen, musel by být dostatečně soudný, aby dokázal odstranit subjektivní pocity a použil objektivní fakta. A to je skoro nemožné. A pokud objektivní není, tak jsou informace zbytečné, neb nepravdivé. Takže, proč s tím do wikipedie?

Takže, k čemu že to tam tedy má sloužit? Uniká mi důvod ...
 

DeletedUser

Guest
jj moni :) a jak tam sou ty kategorie, tak ať kliknu na s3, s5, s10, s19, .... - prostě všude vidím kmen z s4 zařazený i do ostatních. :yes;)
 

DeletedUser

Guest
Hehe, tak jsem byl jsem upozorněn, že tato možnost existuje. Prezentace na "wiki".

No, když vidím, co za věci si tam o sobě může kdo napsat (pěkné kecy, lakované na růžovo) a není /v principu/ žádná možnost kontroly (nadřazenosti) třetího nezávislého subjektu, shledávám projekt k ničemu.

----

- IMHO, pokud se chce někdo prezentovat současný kmen (kvůli diplomacii, náboru, ...), má možnost třeba na fóru. A také pak zde v komentářích zodpovědět dotazy a podobně. A dělat on-line hlášení změn (je to živý kmen), novými komentáři (upozorňujícím na změnu) + případně editem. ... Anebo, když už jo chce nějakou specialitku, může si udělat vlastní stránky s vlastním diskusním fórem či vlastními aplikacemi. Takže proč s tím do wikipedie, v takovém případě?

- Pokud chce někdo prezentovat historický kmen, musel by být dostatečně soudný, aby dokázal odstranit subjektivní pocity a použil objektivní fakta. A to je skoro nemožné. A pokud objektivní není, tak jsou informace zbytečné, neb nepravdivé. Takže, proč s tím do wikipedie?

Takže, k čemu že to tam tedy má sloužit? Uniká mi důvod ...

Myslim, ze je to zajimava pripomínka a taky po precteni zacinam mit pochybnosti
 

DeletedUser5389

Guest
Wikipedia by neměla sloužit jen jako nápověda, ale jako celková encyklopedie Divokých kmenů, proto by tam neměly chybět ani kmeny a vůbec i jiné věci z různých světu, mělo by tam prostě být úplně všechno, co se kmenů týka, proto se tomu taky řiká wikipedia. Kde jinde by si to měl hráč najít? Funguje to tak i na Němcích, tak proč nevím, proč u nás by to také tak nemohlo fungovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru