• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Problém s DK

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37372

Guest
Zdravím, nemáte někdo stejný problém?

Nejdou mi načíst stránky divokých, ani forum, vše ostatní mi jde... v chromu mi to nejde, v Opeře normálně ano. Ale na mobilu mi to také nejde, ačkoliv všechny ostatní stránky ano. Nevíte někdo, v čem může být chyba? Případně dělá to někomu tež? Poraďte nějáké řešení.
 

DeletedUser

Guest
Několik kolegů a mých spoluhráčů má stejný problém.
Mě vše jede normálně, používám chrome.
 

DeletedUser37372

Guest
Momentálně píšu z Chromu a teď mi to také jede. Ale to už tak bylo i odpoledne, uvidíme, jestli to pojede pořád. Nicméně dobré vědět, že ten problém nemám jen já.
 

DeletedUser25387

Guest
Taky mi psal hráč, že mu to blbne od odpoledne, ale mě zatím vše šlape jak má.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Byly nám nahlášeny problémy s přihlášením na naše stránky (hra, fórum, wiki apod.). Chyba je zřejmě u internetového providera některých hráčů, proto bohužel není možné zajistit všem hráčům správné načtení stránek okamžitě. Již jsme o problému informovali naše techniky v Německu a pracujeme na analyzování a odstranění chyby.

Bude se jednat navíc zřejmě o trochu globální problém, protože již chybu nahlásili nejen kolegové z ostatních českých InnoGames her, ale také jeden z kolegů francouzského Grepolisu. Snad během pondělí bude vše fungovat...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přetrvává někomu stále problém s přihlášením? Dostali jsme informace, že pokud si otevřete Operu a zapnete Operu turbo, měla by se vám hra načíst, může to někdo otestovat? Otázka samozřejmě směřujena hráče, kterým načtení hry nefunguje.
 

DeletedUser21608

Guest
nefunjčnost DK

Přetrvává někomu stále problém s přihlášením? Dostali jsme informace, že pokud si otevřete Operu a zapnete Operu turbo, měla by se vám hra načíst, může to někdo otestovat? Otázka samozřejmě směřujena hráče, kterým načtení hry nefunguje.

mě to taky od včerejška nefunguje zkusím tu operu . Zatím jsem na Mozille firefox je zvláští že to začalo se spuštěním dalšího světu. OBČAS SE PODAŘÍ ŽE TO NASKOČÍ.
 

DeletedUser40637

Guest
Problemy

Nejde stránka vůbec načíst, ale jediné co funguje a jak to obcházím je že v mobilu zapnu "data" přihlásím se na server a "data vypnu" a zapnu wifi a během chvíle se povede propojení už na přihlášený server... Zapnu stránky na počítači a v telefonu vypnu i wifi nevím jak to jinak vyřešit přemýšlím že zavolám poskytovateli internetu ale nezdá se mě že by byla chyba na jeho straně :( ani na mé ale někde po cestě :(

chyba vznikla někdy v neděly. Ránno když jsem odcházel do práce všechno šlapalo v 5:00
když jsem dorazil v 19:35 doměna divokekmeny.cz a http://help.divokekmeny.cz nechodila TW stats ale fungoval bez chyby
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru