• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Problém s DK

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40638

Guest
Nejde stránka vůbec načíst, ale jediné co funguje a jak to obcházím je že v mobilu zapnu "data" přihlásím se na server a "data vypnu" a zapnu wifi a během chvíle se povede propojení už na přihlášený server... Zapnu stránky na počítači a v telefonu vypnu i wifi nevím jak to jinak vyřešit přemýšlím že zavolám poskytovateli internetu ale nezdá se mě že by byla chyba na jeho straně :( ani na mé ale někde po cestě :(

chyba vznikla někdy v neděly. Ránno když jsem odcházel do práce všechno šlapalo v 5:00
když jsem dorazil v 19:35 doměna divokekmeny.cz a http://help.divokekmeny.cz nechodila TW stats ale fungoval bez chyby


Mám také takový problém. Z mobilu nehraji a na kompu již cca 24 hodin nelze vstoupit až na pár krátkých výjímek na stránky DK a ani FoE. Situace se trochu zlepšila před cca hodinou.
 

DeletedUser31152

Guest
Problem

Mám stejný problém a nejsem sám...nejde se přihlásit z chrome a ani mozilla...jen ta Opera turbo funguje
 

DeletedUser

Guest
Opera Turbo funguje, protože tam to chodi přes proxy server, který není v ČR. ;)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tyhle problémy se vyskytli i mimo ČR, nicméně podle posledních informací už by mělo vše fungovat normálně.
 

DeletedUser25387

Guest
Od 22:00 na speed se nešlo dostat a dokonce jednomu hráči to samo přidalo vesnici
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru