• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Problém s hrou?

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Ahoj.

Od poslední aktualizace mam velký problem s odezvou na DK. Trva přihlášení / přepínání světů. Problém asi nejvíc pociťuju právě na casual 4. Zkoušel jsem více zařízení, několik pc, mobilů, vždy stejný problém. Tak mě zajímá zda někdo tento problém řešil a případně i vyřešil?

Díky
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Ahoj, děje se jen na csp4? Nebo i na jiných světech? Právě jsem zkoušel a načítají se mi stránky zcela normální rychlostí. (včetně přihlášení a změny světů)
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Přihlášení a změny světů mi trvají na všech světěch, nejdéle však na csp4 - na něm jako na jediném mám celkově delší odezvu i při načítání všeho ať už jde o náhled, vesnice, zprávy atd... Na jiných stránkách, případně při zapnutí programů využívájících internetové připojení jsem žádné problémy nepostřehl.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Otestoval jsem otevření účtu na csp4 a funguje vše rychle a svižně. Problém tedy nemohu potvrdit.
 
Nahoru