• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

problém

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38303

Guest
Zdravím,
mám problém s přihlášením na casual, registruji se dám přihlásit a pak vyskočí světy na které se chci přihlásit, ale neobjeví se casual... zkoušel jsem to jak v chrome/mozille/ exploreru a nic.. poraďte prosím...
 

DeletedUser16561

Guest
Na daný svet sa nejde zaregistrovať tak ako píšeš.
Na Casual aa dostaneš iba v prípade, že hráš na nejakom inom svete. Tam Ťa musia dobyť, teda prebrať všetky Tvoje dediny. Ak o ne prídeš, tak sa Ti zobrazí ponuka pripojiť sa na Casual.

Viď:
informácie o svete Casual
 

DeletedUser38303

Guest
to já vím, ale myslel jsem že se dá přihlásit na casual i normálně.. bohužel to nejde.. nevadí
díky
 

DeletedUser16561

Guest
No musíš byť dobytý, inak to nepôjde. :pardon

Nemáš za čo.
 

DeletedUser38275

Guest
Jen se přidám, takže když mě dobyjí a poté se mi nabídne znova začít na tom světě kde mě dobyli, mám udělat co ? Protože se mi tam nic takového nenabídlo:shock
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Poslat ticket. Pokud jsi ztratil svou poslední ves na daném světě, měl bys dostat nabídku pokračovat, nebo jít na Casual. I když začneš na casualu, tak pak můžeš i pokračovat na daném světě - na rozmyšlenou jsou dva dny.
 

DeletedUser38388

Guest
prosim vas byl jsem dobyt ale zadna zadost o vstup na Casual se neukazala
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ani se neukáže, přijde to v oznámeních. Jestli jsi to vymazal, tak smůla.
 

DeletedUser38388

Guest
me dobyli a ukazalo se tam jen zkus to znova ​ale neco o zacatku na casual ne
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pošli ticket, někdo se na to podívá, jestli nedošlo k chybě. Připoj oznámení případně zprávu, pokud jsi to ještě nevymazal. Pokud ano, tak to nedohledáme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru