• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

problem z dobytim vesnice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39578

Guest
zdravim mam taky problem dobyt hrace hazi se tam ze Hráči mohou na sebe vzájemně útočit pouze v případě, pokud silnější hráč nepřevyšuje o 120% bodů slabšího hráče. Ale hacek je v tom ze ja na nej utocil dneska od rana az do ted a jeste 1 utok a uz by nebyl mel by to dobyto a jemu se to tam objevilo znova nevite prosc prosim admini pomozte dekuji...
 

DeletedUser37060

Guest
tak skúsim trafiť odpoveď na 2 otázky čo som z tohto vyčítal :D

1. Hlavnú, tudíž jedinú vesnicu nejde dobiť
2. Ak si ho skatapultoval o veľa bodov, alebo sa sám zdemoloval, tak ťa proste tých 80-120 %, čo je dolná a horná hranica pomeru bodov, nepustí.
 

DeletedUser31120

Guest
Zdravím vás,

pokud si hráče šlechtil, a on v době tvého útoku zabíral jiné vesnice, a zabral ji, tak se mu zvýšil počet bodů, a tudíž už po něm nejde útočit protože se zvýšil o několik procent.
 

DeletedUser39578

Guest
Andysek- 1) sla dobit ale uz nejde hazi mi to tam to co jsem napsal poprve
2) nemam katapulty jen sekerniky
3) mozna je to proto protoze mam min bodu ja fakt nwm poprosil jsem i kmen a ti pisou ze kdyz me to slo meli jsme +- stejne bodu a ted kdyz on ma rozdilny asi o 2000 bodu tak mi to nejde asi ja nwm ale asi je to ono.

Lamač - no problém je ten ze ma min bodu jak ja a dobra zprava i zaroven spatna zprava je ta ze ma porad stejne bodu takze on uz to nehraje no ale ja uz mam hodne bodu a onma malo bodu a jelikoz nehraje je to problém :((

Jinak strasne moc za komenty pomohli jste mi hodne .... dekuji :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
:yes tak v tom prípade to bude fakt len ten obmedzujúci limit: 80 - 120%
 

DeletedUser39578

Guest
andysek ano uz jsem to zjistil ja jsem v te dobe mel o 2000 vice bodu jak on a nastvalo me to protoze bych mel o 1 vesnici vic no co uz uz to vim klidne to muzes ukoncit jj tohle tema ale dekuji za poradeni caute :))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru