• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

problemi se spojením

DeletedUser

Guest
zdravím dneska mám hrozný problem se světem 26 chvili po přihlašení se mi tam svět ani nenabízel a ted když na neco zmačknu tak to trvá 20 vteřin než to zaznamená
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Dnes měl probíhat update světů - je možné, že to mohlo způsobovat chvilkové potíže s přihlášením.
 

DeletedUser29596

Guest
Hmm no už mám docela nervy, jestli to takhle pujde až do večera, či ještě déle, tak fakt super :X
 

DeletedUser34733

Guest
suhlasim, problemy s DK, s prihlasenim, su od rana cca 1,00 -1,30 hod. a trva to stale, tyka sa to len sveta 26 ... a problemy trvaju...

je to super hlavne pre hracov, ktori musia uhnut s vojskom pred ostrym utokom a vziat spat vojsko, ked ide napr. slachta a pod. ...
a prd zlata rybka, prihlasi sa konecne a dedinu hrac - obranca - uz nema...


zaujima ma ako toto sa toto bude riesit ?
nijak predpokladam, ale je to voci obrancom uplne SUPER ... !
:(

p.s. ak prebieha update mozno by bolo ferovejsie na ten den DK -dany svet "pozastavit" a nehrat a PU napr. predlzit o den... takto je to dost o nicom.
 

DeletedUser29596

Guest
Hmm hlavně doufám, že to nevrati zpátky před dobu než výpadky začli přecijenom jsem už nejaký surky nafarmil :)) Udelal nejakou armu a dačo postavil :)) Okrem toho utočení, tak utočník to má taky težký stejně jako obránce... Toto si myslím, že není nevýhoda až tak velká pro obránce, kedže je na tom utočník podobne.
 

DeletedUser15723

Guest
Já to mám jednoduché kliknu na stránku, kouknu na jinou a znova kliknu, ale při představě, že nám v tomhle posílat útoky tak je to konec.
 

DeletedUser30359

Guest
já netušim čemu se říká "chvilkový" problém. ale celej den se nedá hrát. u nás to už odnesli nějaký vesnice protože načasovat sundání vlaku a čekat s prodlevou až tři minuty než se to odešle to je mazec.
Pokud vim že je problém tak snad není složitý informovat hráče, napsat jim že je na den pozastaveno válčení stejně jako o vánoce atd. tohle je absolutní amateřina! 24 hodin blbne pouze jeden svět a stále není vyřešeno. ani nemluvim že problémy s přihlášením a rychlostí mám už tak minimálně čtyři dny. jen ten dnešní je tedy ještě pomalejší a nespolehlivější jak ty tři dny před tím.

MOžná by nebylo od věci kdyby někdo zodpovědný napsal všem hráčum hromadnou zprávou s vysvětlením a termínem vyřešení a možná i bych navrch zapnout režim svátku bez útočení.
 

DeletedUser

Guest
Poslední info z Inna bylo že to funguje, znovu jsme teď urgovali, že to pořád nejde.
 
Nahoru