• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prodloužení Countdown TAJEMSTVÍ

DeletedUser

Guest
Tak si dej trochu práce a zjistíš že to bylo slučování nikoliv zrada kmene :) komiku
A když se při těch tvích vsích kouknu na pořadí v útoku tak nic moc :)

A co jsme udělali my? :) Sloučili jsme kmeny N, L-S, RoE a Temp do W24W a W24Wa :) Kde je tedy rozdíl? :) V tom případě když jste se slučovali, tak jste podle Tvé logiky nehráli fér :)
 

DeletedUser

Guest
Zde to Eliščinu Rytíři dosvědčím. To se stávali naším sesterským kmenem. (Až na ten první přestup to nevím to jsem je ještě neznal)

A my udělali naprosto to samé :) Stejný přístup, jen jednou je to v pořádku, protože to udělali oni, podruhé ne, protože jsme to udělali my :)
Zamést si před vlastním prahem a neplácat nesmysly... :)
 

DeletedUser30368

Guest
ne zde je situace jiná. Neviním zde kmen N ten to udělal správně, ale kmeny, co se k Vám přidali. zde je sjednocování (Dohodnuté se spojenci, že se přestup uskuteční a seznámení s fakty, proč se, tak stalo.)

U kmenů, co se k Vám přidali pochybuji, že většina členů s tím souhlasila a že s tím seznámili své spojence, kteří je dostali, kam je dostali. Je to zrada spojenců a členů, kteří s tím nesouhlasili.
 

DeletedUser17720

Guest
A co jsme udělali my? :) Sloučili jsme kmeny N, L-S, RoE a Temp do W24W a W24Wa :) Kde je tedy rozdíl? :) V tom případě když jste se slučovali, tak jste podle Tvé logiky nehráli fér :)

Ty jseš fakt marmeláda to nemá obdoby my jsme jinému kmeni neukradli tajemství.
Končím užij si svých pár minut slávy už mě to nebaví ale pochybuju že vaše vítězství někdo ocení.
 

DeletedUser

Guest
Zelí - pochybuješ :) A fakt máš kde? :) Takže nesouhlasili a přesto většina přistoupila a bránila tajemství podporami až do konce proč... :) Domlouvalo se to 14 dní, každý kmen má jiné vedení, tzn. někde rozhodl vůdce, jinde rada, jinde hráči, vše standardně a pak byla svobodná vůle každého z hráčů, zda nabídku přijme nebo ne. Když ji přijali, pak s ní souhlasili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty jseš fakt marmeláda to nemá obdoby my jsme jinému kmeni neukradli tajemství.
Končím užij si svých pár minut slávy už mě to nebaví ale pochybuju že vaše vítězství někdo ocení.

Takže jediný problém je to, že my se sloučili s těmi, kteří měli tajemství, což jste vy nedokázali :) My nic neukradli, my spolu s těmi kmeny, kterým tajemství zůstalo, dali dohromady alianci, která všech 12 udržela až do konce.
Ano, kde dojdou argumenty, tam se začne nadávat a odcházet :) Užij si den.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Svobodná vůle u většiny znamenalo zradit spojence a takový hráč je u mne špatný a hrozný. Vaše nabídka byla v pořádku. Jestli můžeš dostaň na fórum někoho z Vašeho kmene, kdo k vám přestoupil. Tvůj pohled na věc je znám a na něm není nic špatného.
 

DeletedUser

Guest
Beru názor, že ne všichni museli být z toho sloučení nadšení, i když přistoupili, to je normální že nikdy nebude 100% hráčů se vším souhlasit. Na druhou stranu kde pak bereš tu jistotu, že 100% hráčů chtělo ta spojenectví, které jejich kmen měl :) proč by se jich pak měli držet :)
 

DeletedUser30368

Guest
Neberu, že je na 100% chtěli, ale to je dost slabý argument. Přesuňme se prosím na svět 24 :hi (zde na fóru) budeš tam mít i zbytek odpovědi...
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
1) udržet tajemství 1 měsíc (minimálně)

2) a upravit podmínky okolo majitelů tajemství, kteří budou měnit kmen-zde by to chtělo velmi podrobně sepsaná pravidla (různých kliček mě napadá celkem hodně) např. kdo bude chtít vzít tajemství, tak musí být minimálně měsíc členem kmene-jde o to aby KMEN DOKÁZAL, ŽE SHROMÁŽDÍ VŠECHNA TAJEMSTVÍ, NE ŽE SE TAM PŘIŽENÍ NEVĚSTA S TAJEMSTVÍMA:rofl:rofl:rofl
[/SPOIL]

Jsem rozhodně za to prodloužit dobu udržení tajemství ...... 30 dní (měsíc) by mělo v pohodě stačit. Není to ani málo a není to ani moc dlouho.

A k názorům, že by měla být pravidla, která zabraňují hráčům, co vlastní tajemství, přestupovat ..... to je omezování "osobní svobody" ....... příkladem: já si vybojuji tajemství pro sebe i kmen, ale za tři dny budu mít v kmenu slovní přestřelku, která mě urazí natolik a kmen bude strát na straně protistrany, že nebudu moct setrvat v jeho členství. Ale protože na dobytí tajemství jsem utratil veškeré mé útočné vojsko, já rozhoduji, který kmen si zaslouží ho se mnou vlastnit ... a abych nesměl přestoupit a být tam, kde nechci (přeci nebudu pracovat u zaměstnavatele, který mi neprolpatí ani hodinu přesčasu a ještě mi prohledává skřínku, když vedle konkurence mi nabízí bonusy a lepší plat)
..... a sepsat pravidla, vždy budou tací, co budou mít relevantní důvod, proč poukazovat na jejich špatnost.
Právě z důvodu přestupů s tajemstvím bych navrhoval prodloužený čas udržení. Pokud by se nesmělo přestupovat, nechal bych 48h a starejte se, když jste si to nehlídali.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru