• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prodloužení Countdown TAJEMSTVÍ

DeletedUser35836

Guest
tajemství

Hrála jsem o tajemství na 24světě.Ve vítězném kmeni.A mrzelo mně ,že to jen kvůly tajemství skončilo.Já žádná tajemství nechci,chci hrát tuto hru.Chci si jí vychutnat.
 

DeletedUser32996

Guest
ahoj

no já osobně bych vět uzavřel je celkem hloupé zavřít svět a najednou ho zase otevřít kvůli tomu jsem na světě nebyl íc jak den.Pravidla pro vítěztví na tomoto světe byla jasná a pokud ho chcete nechat tak od znova.Damonol
 

DeletedUser11059

Guest
damonol - Na tomto světě jde pouze o prodloužení doby udržení všech 12 tajemství ... o žádné znovuotvírání ... tajemství zatím ani ještě nebyla na svět vypuštěna.
 

DeletedUser

Guest
damonol - Na tomto světě jde pouze o prodloužení doby udržení všech 12 tajemství ... o žádné znovuotvírání ... tajemství zatím ani ještě nebyla na svět vypuštěna.

Pokud se budou už měnit pravidla a bude se prodlužovat doba, pak si rovnou odhlasujte navýšení počtu členů v kmenu a budete tady mít mnohem větší zábavu. Jestli si necháte 25 a ještě zvýšíte odpočet, konce se nedočká ani jeden z vás, možná tak těch posledních 12 co to ty roky vydrží :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser26919

Guest
Tajemství

Takže můj názor je ten, že tajemství je blbost :) Ale když už má teda být, tak bych prodloužil Countdown na 2-4 týdny :)
 

DeletedUser11059

Guest
Pokud se budou už měnit pravidla a bude se prodlužovat doba, pak si rovnou odhlasujte navýšení počtu členů v kmenu a budete tady mít mnohem větší zábavu. Jestli si necháte 25 a ještě zvýšíte odpočet, konce se nedočká ani jeden z vás, možná tak těch posledních 12 co to ty roky vydrží :)

Borisi, nevím kolik světů jsi hrál a kolik z nich bylo o počtu kolem 20-50 hráčů na kmen, ale skoro na všech těchto světech byl v průběhu hry navýšen počet členů .... a 98% hráčů daných světů to chtělo a uvítalo. Jsou pravidla, která se měnit mohou za předpokladu, že k tomu je důvod a pokud jsou podpořena širokou veřejností, není o čem diskutovat. Jednou jsi nastoupil do zaměstnání se mzdou 10.000,- Kč hrubého (rok 1992), proč by se Ti měla měnit mzda? Jednou jsi s ní souhlasil, tak proč žádáš o její navýšení? Jsou věci, které vedou třeba ku prospěchu a spokojenosti - lepší náladě.

A opět je tu jedna věc .... hráči mají nyní možnost se vyjádřit v anketě a podle zatím stats ankety je (aktuální stav)

Ano, chci prodloužit Cowndown
386
90.19%
Nechci prodloužit Cowndown
21
4.91%
Je mi to jedno
21
4.91%
Odevzdané hlasy: 428


čili všeobecná veřejnost si to zatím jasně žádá. Chápu, že nyní již Ty osobně nikdy nesmíš chtít změnu v nastavení v žádném světě a opodpořit ji, protože bys tím znehodnotil svá tvrzení, která prosazuješ (a jistě oprávněně v daném případě) na cs 24 ohledně jeho znovuotevření, ale pak vysvětli hráčům světa 21, 22 a 23, že nikdy jejich svět nebude ukončen, ani při dosažení 100%, protože v nastavení mají, že svět nemá stanovený konec.

edit:/

Hynek Tas ..... to co píšeš patří do jiného světa ;-), zde se bavíme o něčem jiném.
Tak jsem Ti to přesunul do správného tématu: .... http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=19801
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslím, že najlepšie bolo aj tak čakať, až kým nejaký kmeň nebude vlastniť istú časť sveta.
 
Nahoru