• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prodloužení Countdown TAJEMSTVÍ

DeletedUser26524

Guest
1) udržet tajemství 1 měsíc (minimálně)

2) a upravit podmínky okolo majitelů tajemství, kteří budou měnit kmen-zde by to chtělo velmi podrobně sepsaná pravidla (různých kliček mě napadá celkem hodně) např. kdo bude chtít vzít tajemství, tak musí být minimálně měsíc členem kmene-jde o to aby KMEN DOKÁZAL, ŽE SHROMÁŽDÍ VŠECHNA TAJEMSTVÍ, NE ŽE SE TAM PŘIŽENÍ NEVĚSTA S TAJEMSTVÍMA:rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser26524

Guest
Na s 24. jsem mnel tu čest a bejt součástí vítezneho kmene , nevím ale lhuta dana na tomto servru pro udržení tajemství se mne zdála Dostačující !!!!
Možná jen omezit počet členu k kmeni dejme tomu na max 50. členu

to je nesmysl-x hráčů nemělo šanci se šlechtou se tam dostat:p

a pokud vím tak jako kmen ste je neobsadily všechny, ale vyhandlovaly, což asi nebyl záměr- základní pravidlo by bylo členem kmene min. měsíc a pak tajemství získat-při přestupu do jiného kmene by tajemství novémi kmeni nepatřilo-pak by se teprve ukázalo, jaký kmen je silný a ne že se x kmenů smluví a hráči co maj tajemství se přeskupěj, jak prodejné slečny:hi
 

DeletedUser

Guest
BaF2

Ano Tajemství sou na nic. Můžete mít lepší podmínku k vítězství. Na ******** máte Div Světa. Udělejte něco specialního ne trapný tajemství. Např. Po nějaké době co se hraje, se do hry přidají vesnice, před kterými se musí hráči udržet nějakou dobu... Potom by třeba zase zmizli. Vyhrál vy ten kmen, který by zůstal jako poslední nezníčen. (Ano kravina možná se to někomu líbí, ale tuhle hru hraje x tisíc lidí a chce to něco nového, když se tajemsvtí neuplatnila.
 

DeletedUser35827

Guest
s24

Měsíc je to co to chce, protože za dva dny jsem pod naše fórum nesjednotil ani polovinu velkých kmenů, lidi to hned vzdali a vudci ani nečetli osobní zprávy, nezávislým bylo fuk o kolik vesnic přijdou, za dva dny nelze nic stihnout, sebrali jsme jim celkově asi 6 vesnic co podporovaly tajemství možná víc, i jejich 4 spojenecke kmeny je podporovaly, 14 dní je málo na soustavné útoky, každý kmen bojoval za sebe a pak když zašlo do tuhého nestihli jsme nic, zkrátka to byla msta pár lidí, zaplatili si tajemství PBody nebo přesvědčili majitele nevím jak, ale nyní je na kmen 25 lidí, tak to snad bude na dýl, nebo se i tohle bude měnit později?

:paladin
 

DeletedUser

Guest
to je nesmysl-x hráčů nemělo šanci se šlechtou se tam dostat:p

a pokud vím tak jako kmen ste je neobsadily všechny, ale vyhandlovaly, což asi nebyl záměr- základní pravidlo by bylo členem kmene min. měsíc a pak tajemství získat-při přestupu do jiného kmene by tajemství novémi kmeni nepatřilo-pak by se teprve ukázalo, jaký kmen je silný a ne že se x kmenů smluví a hráči co maj tajemství se přeskupěj, jak prodejné slečny:hi

Moje slova...
 

DeletedUser

Guest
když time end trvá běžně 3 měsíce, tak proč ne aspoň měsíc pro světy s tajemstvím ???
 

DeletedUser35783

Guest
Pokud se tajemství zase spustí tak brzo tak je nerealné udržet tajemství ve 25 lidech měsíc jak tady lidi chtějí. Když se do jednoho 25 členového kmene obuje celý svět po dobu jednoho měsíce tak ten kmen rozeberou do poslední vesnice.
 

DeletedUser34305

Guest
ta hra je o tom kdo ten svět ovladne tak by žadne tajemstvy nemelo mit vliv na tu hru mel by vyhrat ten kmen ktry ma večinu vesnic na tom danem svete.jsem proti tomu aby nekdo vyhral svět jen proto že drži 12 vesnic.
 
Nahoru