• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Protest: Neaktivní lučištníci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23226
  • Vytvořeno

DeletedUser34582

Guest
:D Si zo mňa rob prču :D
Ale si zober kto v úvode stavia luky..myslím úplne v úvode ak má silnu konkurenciu toho moc nestihne :)
 

DeletedUser34334

Guest
Mě chybí lučištníci na koních, lučištníky bez koní nemám rád, je na nich míň masa...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jsou sice nejpomaleji vychovávanou pěší jednotkou, ale na podporu dojdou rychleji než šermíři a bránit spolu s ostatními umí :)
 

DeletedUser34217

Guest
Mě spíše chybí svoboda :D až někdy začnu jiný svět chtěl bych se zkusit začít hrou bavit :hi nestarat se o ostatní ,nerozčilovat se s ostatníma a v klidu si stavět ty luky:rofl
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak se nech někde rychle zničit a jdi na casual - tam jsou i luky a první ves Ti nemohou zničit, takže ani nemusíš být v kmenu. :)
 

DeletedUser34217

Guest
Dle mého ,to je druhá nejlepší obraná jednotka,(když nepočítám katy s paladinem),ale je těžké to posuzovat,každé je dobré k něčemu jinému.Když někdo dělá moc luků útočník se na něj zaměří a začne dělat lučišníky na koni a smázne ho.
 

DeletedUser

Guest
Ja si skor myslim,že luky začali vynechavat prave koli tomu,že je to jednoznačne daleko najlepsia obranna jednotka.
Katy a palach su fajn,jasna jednička,ale palach je len jeden,zachrani len 1 dedinku,pri HU a napadani desiatok dedin,tam ide o lučistnikov hlavne.
Kto utoči,utoči hlavne sekerami a LK,/barany ,o nich pisat nema vyznam/daleko najčastejšie jednotky v utoku,sekery su jasne,LK zas maju vačšiu utočnu silu ako LnK,LnK spapka viac obyvatelov a stavia sa dlhšie,podľa mna jedina jednotka,ktora tu vobec nechyba a je postradatelna.
Suhlasim ale z Drekt,že ich na začiatku malo kto stavia,rekrut trva dlhšie,začinam s nimi od 10-tej dedinky,pri večšich učtoch,už to že super bojuju zo sekerami a LK,je velmi veľka vyhoda,ako pisal Biblos,sermiari su pomaly,často nestihaju zachrani´t v pripade problemov dedinku.
Bez lučistnikov,budu mať utočnejši hrači na tychto svetoch daleko večšiu vyhodu,ako ty defenzivnejši,podľa mňa.
 

DeletedUser23226

Guest
Je pravda, že útočit na vesnici, která má tradiční obranu, slouženou s množství lukostřelců, docela dost kopí a ještě tak 1000 šermířů, je těžké porazit. Ale to se mi na tom líbí....
 

DeletedUser

Guest
...nebulte tady - nefnukejte...v pristim svete nebudou aktivni pro zmenu sekery :D


jak se s tim poperete je vase vec
 

DeletedUser

Guest
na světě s lukama jsem používal jak lučišníky tak LnK :) tak jsem už stavěl 2 druhy útoků něked bylo LnK jen 500 někde 1000 a to pak byla sranda s tím útočit na ves zabetonovanou lukama :D
 
Nahoru