• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Protest: Neaktivní lučištníci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23226
  • Vytvořeno

DeletedUser36682

Guest
Luky jsou na dvě věci... ! Základní vojenské jednotky nej a nic navíc !
 

DeletedUser36670

Guest
LnK nej útočná jednotka

na světě s lukama jsem používal jak lučišníky tak LnK :) tak jsem už stavěl 2 druhy útoků něked bylo LnK jen 500 někde 1000 a to pak byla sranda s tím útočit na ves zabetonovanou lukama :D

Zdarec, s kokosmanem musím naprosto souhlasit, luky jsou fajn, ale proti světu bez luků taky nic nemám, je to bez nich jednodušší...ale mne osobně bavilo hrát si trochu víc se složením útoku a obrany...na s12 (jinej nick) jsem si občas dělal i speciálky full LnK na zabetonovaný vesky. Trvalo to sice snad půl roku, než se postavili a bylo dost otravný porád na trhu shánět dřevo, ale výsledek stál za to....neskutečný počty sundaný obrany:wacko Asi záleží fakt jen na tom, kdo k nim chová sympatie a kdo ne...ta doba rekrutace a spotřeba dřeva může bejt pro někoho frustrující, někdo je naopak trpělivější...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nikdo mi stejně nevymluví, že nejlepší obranná ves je kopíník a TK v poměru 4:1
10 Jednotek seláku
obrana 260/260/260
Nejrychlejší možná podpora (TK je nejrychlejší, kopí druhá nejrychlejší obranná jednotka ve hře)
vyrovnané surovinově (náročnější na železo, kterého je vždy dost)
Hezky se s tím farmí
Vhodné na vláčky a zabírání vesniček (TK)
 

DeletedUser

Guest
Já bych ti to sice vymluvit mohl, ale proč bych takovou blbost dělal. Takže jen to tak stav statečně dál.:blush
 

DeletedUser33829

Guest
Nikdo mi stejně nevymluví, že nejlepší obranná ves je kopíník a TK v poměru 4:1
10 Jednotek seláku
obrana 260/260/260
Nejrychlejší možná podpora (TK je nejrychlejší, kopí druhá nejrychlejší obranná jednotka ve hře)
vyrovnané surovinově (náročnější na železo, kterého je vždy dost)
Hezky se s tím farmí
Vhodné na vláčky a zabírání vesniček (TK)

Tak to je fakt hloupost.:blush
 

DeletedUser38134

Guest
Neaktivní lučištníci

Teď si to tady čtu. Proč lučištníci? Já na světě 29 hraju a jsem s nastavením světa zcela spokojen (až na ten kostel). Já lučištníky nemám vůbec rád, připadají mi trochu zbyteční - stačí 1 koňluk a 24 pěších luků je mrtvých... Někdo je třeba může mít rád, ale já jsem rád že na s29 nejsou :) Stejně bych je nedělal, pěší luky jsou moc drahé na dřevo a dají se velmi snadno porazit i malým množstvím koňluků. A koňluk je dost nevýhodný, pokud se obránce nebrání pěšími luky tak zbytečně zabírají moc seláku a jsou slabší (na útok zásadně používám jen sekerníky, je to nejsilnější jednotka v útoku - útok 40 na 1 obyvatele)...
 

DeletedUser38134

Guest
Takže děláš offku čítající +-17000 seker bez beranů?? :D


Útok složený ze samých sekerníků je matematicky nejsilnější. (kolem 20 000 seker). Ale je dobrý jen v případě, že obránce nepoužívá TK. Pokud používá, je výhodné počet seker zredukovat a nahradit je LK... Ale většinu útočných vesnic mám jen ze samých sekerníků...
 
Nahoru