• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Protest: Neaktivní lučištníci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23226
  • Vytvořeno

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
já to dělám podle toho, jakou mám náladu :D :D

ale lučištníky mám rád... není nad obranu složenou z 4000 kopí 4000 šermů a 12000 luků :)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
no je to trošičku dýl, ale když je čas...... pak je lepší snad už jen palach s ohněma :)
 

DeletedUser38134

Guest
12000 luků, 4000 kopí a 4000 šermů mi přijde trochu nevýhodné, protože to jde hodně snadno porazit pomocí koňluků. Já bych doporučoval pro bezpečnost poměr kopiníci:šermíři:lučištníci maximálně 3:3:4. Já už teda jsem na Casualu a v jedné vesnici (až ji tedy z těch zatracených 26 bodů vystavím :D) si udělám 6000 kopiníků, 6000 šermířů a 8000 lučištníků. Pokud jsou v takové vesnici hradby na 20 tak to není možné na jeden útok (ani kdyby byl full) porazit. Zkoušel jsem simulátorem všechny možné složení útoků a nikdy mi nevyšlo že by to některý útok porazil :D
Jediná nevýhoda takovéto obrany je pomalý přesun a velmi vysoká časová náročnost na výstavbu
 

DeletedUser38979

Guest
Složení armády s luky které se mi nejvíce vyplatilo je:
10000 Kopí - 4000 šerm - 6000 luk
A je naprosto jedno co má nepřítel za předmět. Aby prošel musí poslat dva útoky.
Zkoušel jsem to v různých obměnách, ale tato verze je nejúčinější.
 

DeletedUser33784

Guest
Za mě tedy 7.000/3.000/10.000 a taky jsem si to testoval na různých situacích, nicméně je zcela jasné, že především záleží na složení útoku. :)
 

DeletedUser36641

Guest
Já šermíře spíš nahrazuji Tk - je to výhodnější v rychlosti.
 

DeletedUser38979

Guest
Ta moje sestava je počítána na ten nejsilnější útok jaký se mi podařilo dát dohromady.

7500 seker
3000 lehký
250 beranů

někdo tam míchá katy a lukostřelce na koních, ale potom to nemá takovou údernou sílu
A na to abych takový útok zastavil je třeba

10000 kopí
4000 šerm. (pro jistotu, kdyby tam poslali více LuK)
6000 lučiš.

vše je samozřejmně počítáno na hradby úrovně 20.

Těžkou používám jen ze začátku výstavby aby tam bylo něco na zastavení seker. A to mi stačí tak 500ks. pak už tam stavím pěchotu na obranu.
 
Nahoru