• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

První setkání -Phoenix.tarik

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Setkání-Phoenix.tarik

Bylo to nedávno ,snad 2měsíce zpátky,když spal jeden kamarád u jiného kamaráda a my jsme si volali přes skype a on mi řekl že, začal hrát divoké kmeny.Tuto hru
sem znal celkem dlouho ,ale nikdy jsem ji nehrál ,protože po zkušenosti s Ikariamem a Bitefightem mě tyto web hry nebrali.Kámoš mi řekl ,že to mám alespon zkusit,že mě to bude bavit ,že sám uvidím a že se mám zaregistrovat taky na Svět 28, že tam alespon nebude sám.Aby už mě s tím neotravoval udělal sem po jeho."!
Zaregistroval jsem se aby měl pokoj.Příští den mi odpadl trénink a doma sem se nudil a řekl jsem si ,že se kuknu na ty "Divoké kmeny" ,přečetl jsem si pravidla
a návody jak hrát a podle nich jsem se řídil,tato hra měla v sobě takové kouzlo ,že mě začala bavit,stavěl jsem,rekturoval,loupil,dokonce jsem si zaplatil internet
v mobilu abych mohl hrát D.kmeny i v autě a ve škole, dával jsem si na čas i budíky v noci ,abych mohl stavět a napadat.Každý den jsem si volal nebo psal
o divokých kmenech S kámošem a začal hrát i další kámoš, takže jsem mohl vice o tom hovořit.Když mi došel internet dokonce jsem Vystrkával mobil z okna abych
chytl wifi a kukl co a jak na Divokých Kmenech.:D Tato hra mě začal hodně bavit a hraju jí do ted a planuju další léta:),Mám už tři vesnice,jsem v Dobrém kmenu a
baví mě to.:) Takhle jsem se já seznámil S Divokými Kmeny které z mého názoru že je to blbost udělalo názor že je to best hra !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Zkus to trochu poupravit, i ten pravopis, ale jinak celkem zajímavé. :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru