• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Psí puberta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mrkev22

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Je tomu už tři roky, kdy jsem si domů přivedla Courtny, tehdy roztomilé štěňátko. Moc ráda jsem ji mačkala v náručí a zasypávala polibky. Za prvního roku společného žití se Courtny změnila z rostomilého štěněte na velikou uslintanou potvoru. Ještě aby ne, Courtny je totiž německá doga a tou dobou už byla dost velká a silná. Její puberta byla pro mě velmi náročná, vždyť už váží více než já, má pořád hlad a umí dát na jevo, když se jí neco nelíbí.

Ostatní lidé by na ní možná křičeli a trestali jí, za to že je psem. Místo toho jsem jí vždy objala a řekla jí, že ji mám moc ráda. Co jste čekali? Co více bych jí měla říct? Pes nemluví lidskou řecí je zbytečné tím strácet tedy čas. Čemu ona rozumí je můj milý hlas... Je to tlukot srdce ktery ona cití, kdyz jí obíjmám, je to usměv v mojí tvárí, když jí ríkám, že ráda ji mám. :)

No a teď? Když už je ta moje holka velká? Dělá mi velikou radost. Opravdu. Je tak poslušná, veselá a hravá, je to zase moje malé rostomilé štěnátko, akorát jí už neuzvednu.. :D
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru