• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Psychop4th - Kuželkářské klání kopiníků

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37764
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37764

Guest
Psychop4th - Příběh - Kuželkářské klání kopiníků

Kuželkářské klání kopiníků

Kvalitní kolektiv kopiníků kvapně kráčí krajinou Karlova ke kuželkářskému
klání. Krásná končina. Koktající kopiník Karel Kabel křičí: "Katastrofální karambol kolumbijského kamiónu! Konvertibilita koruny konečně klesla! Klaus kradl kondomy!".
Kopiník Kakos krátce komanduje kolegu Kadrnožku: "Koukej konečně kloudně koulet!" Krasavec Kadrnožka kladně kývá kudrnatou kebulí. Konečně krásná kuželna Karlov. Kopiník Kašpar křičí: "Kamarádi kopiníci, koukejte kmitat! Kvapně ke koulím!"
Kraj kuželkářského klání. Kamna kapku kouří.Kamizoly krášlí
kuželkáře. "Kolik kuželek klesne?", kalkulují krasavci.
Korpulentní krčmář krmí kuželkáře
kulaté konstrukce klatovským karcinogením kabanosem.
Krásná kratochvíle!
Kopiníci
kvapně koušou konzumovaný kabanos. Kakos konzumuje kořalku. Kašpar koketuje. Kolínský kopiník Kosík kouše kokosky.
Konečně Kadrnožka klopýtá klátivým krokem ke koulím. Kterou
koulí koulet? Která koule klátí kuželky? Konečně krade kterousi kouli. Kultivovaně kráčí. Kvalitní kmit, koleno křuplo, koule kapitálně kosí kuželky.
Kamarád kvílí: "Kadr! Kadr!" Kadrnožka krásně kulí kukadla. Každá kuželka klesla. Kromě krále.
Kolega kuželkáře křičí: "Kákádé, kákádé!". Kadrnožka kývá kouzelnou
kebulí.
Kučeravý krčmář kultivovaně kouří krátké kapitalistické kentky.
Kolínský kopiník
Kosík kašle. Kakos kýchl. Kašpar konzumuje kokakolu. Kadrnožka klidně kráčí kolbištěm ke koulím. Kuželna klímá. Kadrnožka kurážně krade kouli. Klasický, křečovitě kostrbatý kmit. Kulatá koule kuriózně kvapí ke králi. Krátce králem kývá, krátce kymácí. Kadrnožka koprní. Kroutí kebulí. Kruté kuželky! Kapitální krach! Kapitální kiks! Kazím kázeň! Kristapána! Katastrofa!" Klaďas Kašpar kleje: "Krucifix!" Kašpar kritizuje: "Kadrnožka", křičí, "Kam koukáš? Koncuj kvalitně kmit! Koriguj kroky! Král klesne!" Kamarád kopiníka kolektivně konejší křehkého kolegu: "Koukej koulet krapet klidnějc! Kákádé!" Kadrnožka komicky krčí kostnatou kostru. Klade klidně kulatou kouli. Koule krátce klouže ke králi. Král konečně klesá! Krásný kuželkářský kousek!
Kuželnou klokotá
kravál. Kakos křepčí. Kolínští kopiníci koprní. Kolega Kadrnožka kvílí: "Král klesl! Král klesl!" "Kabrňák", konstatuje krátce Kašpar. Kvalitní kuželkářské klání kulminuje.
Konečně končí. Komické! Kvůli klesnuvšímu králi kolínští kopiníci kapitálně kapitulovaly. Kralují kovaní kopiníci Karlova - kvalitní kopinický kolektiv.
Konec
kecání.
Klání kopiníků krátce komentoval korpulentní kuželkář Kivan Kelcman.


Přidávám zde své dílo, doufám, že se vám bude líbit, o vítězi je jistě již rozhodnuto, ale i tak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Pravda, Livia už otěhotnět nemůže.:D Leda, že by měl opět nějakou letušku, ehm milenku.:D

krčmář kultivovaně kouří krátké kapitalistické kentky
Tak toto je taky dobrá hláška, ta mě pobavila.:D Žádné krátké Kent cigarety neexistují nebo o tom nevím, a pak by mě zajímalo co znamená kultivovaně kouřit? To používá nějakou nasádku, jak dámy z vyšších pater společnosti v druhé polovině 19. století a v první polovině 20. století? Nebo to tu cigaretu kouří jak skopčáci za válek,:D že jí drží místo mezi ukazováčkem a prostředníčkem na polštářcích ukazováčku, prostředníčku z vrchu a ze spoda přdržuje palcem?:D

Místo kokakoly by byla hezčí kofola.:D

Kuželky mají krále?:scratch

Kopiníci hrají kuželky v době, kdy existuje kolumbijský kamion?:blush

Text je dlouhý, krásný, líbí se mi, ale všechno by mělo mít smysl ne?!:scratch
 

DeletedUser

Guest
Sheede přestaň do všeho hnípat,už to není ani vtipný.
 

DeletedUser36641

Guest
Shed je Shed.. :)
Mě to do něho baví číst, všiml jsem si i věcí, kterých bych si nevšiml a to se cenní, a nevím jak ostatní, já se ještě mohu ve svých letech lecco přiučit :p
kokakolu - souhlasím se Shedem, že kofola by byla lepší, vzhledem k tomu, že se píše CocaCola, a to po celém světě :)
Jinak se mi příběh líbil, pokud jsem nepřehlédl nějakou tu pomocnou předložku, pak si myslím, že tam snad ani žádná není. :)

O vítězi se bude hlasovat až začátkem školního roku, čili máš velikou naději :)
Hodně štěstí :):thumb
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, kuželky mají i krále, ale příběh si přečtu později.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Slovo ze hry kopiník. Trochu neobvyklé povzbuzování Kákádé, ale zadání dodrženo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru