• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Pyro gallery

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím všetkých závislákov,
Vidím že veľa ľudí tu zverejňuje svoje grafické práce tak zverejním aj ja svoje :)
Grafike sa venujem 1,5 roka... od začiatku používam photoshop. Považujem to za vyplnenie nudy a takú menšiu zábavu, takže žiadne extra grafické výtvory nemám.Dúfam že sa vám aspoň trochu bude páčiť... :scratch


Videl som že zopár ľudí robilo DK rozvrh hodín tak som niečo spravil aj ja :) 7x už bol vytlačený :pardon
[SPOIL]
rozvrhn.jpg
[/SPOIL]

Ďalej, tiež niečo s tematikou DK. DK Wallpaper. Spravil som niečo jednoduchšie kedže nemám rád zložité wally.
[SPOIL]
dkwall.jpg
[/SPOIL]

Nejaké podpisy a avatary do súťaže na slovenskom fóre (Dr. Brutus som ja)
[SPOIL]
avatar1update2222.jpg


podpis1update.jpg


avatar2hotovo.jpg


podpis2hotovo.jpg
[/SPOIL]

Nejaké tie ostatné veci
[SPOIL]
armyfinal.jpg


spacen.jpg

[/SPOIL]

Tiež sa venujem aj Virtual Tuningu čo je upravovanie aut v grafickom editore. To ma baví asi najviac. Ak by ste chceli tak vám tu potom dám nejaké moje výtvory. :)
 

DeletedUser

Guest
Jáj, jasné ty si Dr . Brutus ;)

Waw, dokonalé obrázky :thumb
 

DeletedUser

Guest
Fakt pekný, jednoduchý wall, rozvrh tiež fajn, ale nápis Rozvrh hodín mohol byť fontom aj efektami rovnaký ako nápis Divoké Kmene, a ten dať menší.

Navaľ tie VTčka :)
 

DeletedUser

Guest
Wow, máš to všechno moc pěkný! :) Uvažuju, že bych možná vyměnil můj dokonalý wall :)
 

DeletedUser

Guest
Ďakujem :)

Zopár VTčiek všade je priložený aj originál :) Vybral som len zopár kedže sa mi nechce všetko uploadovať. Dnes mám v pláne spraviť si galeriu na deviantarte tak sem potom hodím link a tam budú všetky moje práce.

[SPOIL]originál
honda_tvojnick.jpg

moja úprava
accordmaros2.jpg

[/SPOIL]

[SPOIL]originál
citroen_tvoj_nick.jpg

my
citroenmarosh.jpg

[/SPOIL]

[SPOIL]originál
predloha_tvoj_nick_s2000.jpg

my
s2000maros.jpg
[/SPOIL]

[SPOIL]origo
genesis_tvoj_nick.jpg

tuned
genesismarosfull.jpg
[/SPOIL]

[SPOIL]orig.
autowp.ru_kia_pro-cee-d_22.jpg

my
ceed.jpg
[/SPOIL]

[SPOIL]origo
golf_tvoj_nick.jpg

tuning
golfmaros.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Krása. Možná u tý mazdy ten nárazník bych trochu zahladil ale musel sem na to čumět no, sám nevím jak dlouho... Jinak, nezkusil by jsi Lancera 10 v driftovací úpravě? Pro tyhle japonský auta jezdící bokem napřed mám velkou slabost :D
 

DeletedUser

Guest
Ďakujem. Inak neviem ktorú mazdu máš na mysli lebo ja tam žiadnu nevidím :D

Neviem. Momentálne mám rozrobený 370z. Môžem ti ale ukázať nejaké lepšie práce konkrétne to evo 10. tak ti ich tu pár hodím :)

toto je práca slovákov na medzinádordnej súťaži :)
[SPOIL]
wtb2011svkteam3.jpg
[/SPOIL]

tu niečo od českých susedov :) teda od vás :)
[SPOIL]
evo10.jpg
[/SPOIL]

viac som v drifte nenašiel. Ono tie nové auta sa pre neskúsených VTunerov robia ťažko kedže samé o sebe sú už pekne spravené
 

DeletedUser28785

Guest
:eek::eek::eek: toto je fakt dost dobrý
tady jsem zase něco našel já, taky se mi to líbí :
[SPOIL]
bao_e30_drift.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru