• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

PyroSVK

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna PyroSVK
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,
Po nejakom čase som začal hrať DK a všimol som si súťaž. Skúsil som sa zapojiť a toto vzniklo :)
Dúfam, že sa vám to bude páčiť :)
pfpyro.jpg


Komentujte, kritizujte :)
 
to píše každý ... přejí Divoké kmeny :D

je to blbost no :D :P
 
Pěkné PF, ale s tím přáním mají pravdu :)
 
Je to super graficky spracované, ale je pravda, že Divoké Kmeny ti nič priať nemôžu, preto by som odporúčal zmeniť text. :)
 
ten nápis bych změnil, ale jinak to je dobrý nápad a graficky to je taky pěkně zpracované:yes
 
V našem jazyce je uznávaný důkaz, kde i Divoké kmeny budou přát, ba dokonce k někomu promlouvat a malovat mu obrázek ... a pak se o tom i učíme. V poezii je to běžný jev a v našem jazyce je to povolené. Tak bych to za mě rozhodně klidně nechal být.

Jinak jednoduché a povedené péefko.
 
Nechal som to tam... nebol čas to dokončiť a viacmenej som chcel aby to tak ostalo. Ďakujem :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru