• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Příšera z temné hory - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305


V této sekci můžete diskutovat ohledně nové herní události "Příšera z temné hory"!

Jak se na událost těšíte? Co se vám na události ne/líbí? Neváhejte nám sdělit váš názor, rádi se o něj podělíme přímo s vývojáři hry.

Botbm_mountain_400x100.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12617

Guest
Další kravina jak z hráčů tahat peníze. Kdyby raději zlevnili hru.
 

DeletedUser34010

Guest
Krásná věta... Chci levnější hru, ale nechci finančně podpořit firmu která hru produkuje... Zajímalo by mě jestli v práci taky děláš zadarmo :) Navíc, pokud nechceš, nikdo tě nenutí Premiové body použít :)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
líbí se mi, že tam už nejsou tancující papoušci :D :D
jinak některé odměny jsou méně použitelné, ale docela fajn oživení..
 

DeletedUser25426

Guest
No použitelný jsou všechny, ale některý jsou prostě dost drahý ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Ano, krásná věta, i když starými strukturami DK Týmu již ohraná, přirovnávat hráče k zaměstnancům.:D

Já mám také analogii. Budeme hrát Člověče, nezlob se! Kdo dá finanční vklad, tak bude moci házet na začátku víckrát kostkou. Kdo mi dá 2 Kč (jsem lidumil), tak bude moci mít ve hře další možné tahy po sobě aniž by hodil šestku. Kdo mi dá 3 Kč, tak se mu ruší co měl na kostce za číslo a může házet znovu (a bude moci to dělat tolikrát až mu padne to správné číslo, aby vyhodil soupeře před sebou). Za 10 Kč bude moci hráč hrát v tahu za všechny figurky, které nejsou ještě v cíli, i za ty, které ještě jsou v domečku. Byla by to přece krásná hra, nikoho by ani ve snu nenapadla slova jako podvod či korupce, hráči by byli moji zaměstnanci a přece by podpořili organizátora turnaje, který potřebuje kdovíkde ještě vytáhnout peníze, protože mu hra jde do kopru a je jednodušší se živit tímto, než začít se živit jinak a dokud to uživí, tak Wir schaffen das!:D

V nastavení v appce na android se ta událost mi zobrazila až dnes, ale byla už včera na stránce infu vesnice.
 

DeletedUser12617

Guest
Krásná věta... Chci levnější hru, ale nechci finančně podpořit firmu která hru produkuje... Zajímalo by mě jestli v práci taky děláš zadarmo :) Navíc, pokud nechceš, nikdo tě nenutí Premiové body použít :)

Naučte se napřed číst. Já jsem nepsal že je nechci podpořit, ale že by měli zlevnit hru. A prémiové body použít nemusím to je pravda. Však to mají taky na Googlu " hraj zcela zdarma a online!" . Právní klička nic víc.
 

DeletedUser34010

Guest
podvod je, když někdo poruší pravidla a obohatí se na úkor jiných, ale všichni mají přeci stejné podmínky, můžeš zaplatit a nebo nemusíš. Nikdo tě nenutí platit a nikdo tě taky nenutí neplatit, co na tom je jako za podvod?

korupce je přeci taky něco uplně jiného.

Ok máš rád srovnání tak tady ho máš ode mě... Koupím si auto, mám na výběr, buď základní výbavu a nebo rozšířenou výbavu kde budu mít klimatizaci, více airbagů, lepší rádio atd. Chceš mi říct, že když si připlatím protože chci aby moje rodina v případě třeba nehody měla více šancí že přežije a nebo proto že se nechci v létě v autě péct, tak jsem se dopustil podvodu? korupce? že jsem se zvýhodnil o proti lidem co mají jen základní verzi automobilu??

Píšeš nesmysly, celkově nechápu lidi co tvrdí že Ti co do hry dají nějaké peníze že jsou podvodníci, odvolávat se na nějaký pofidérní kodex cti. Každý má právo svobodně nakládat se svým životem a penězmi. To je jako kdybych se za tebe v obchodě postavil a řekl ti, hele 20 deka šunky? No to si teda nemůžeš vzít, já jsem si vzal 15 a ty přece nemůžeš mít víc jak já...

Nepřirovnávám k zaměstnancům, přeci je jevné že někdo hru Divoké kmeny musí vyvíjet ne? Že na ní někdo musí pracovat a starat se o systémový servis a to přeci nedělají lidé zadarmo, to že dk tým dělá svou práci s herním supportem zdarma neznamená že v Německu to lidi programují ve svém volném čase. Když hrálo dk 300 000 lidí tak na Premiovém účtu chodilo firmě nejspíš dostatek peněz aby měla na platy zaměstnanců, na vývoj dalších věcí a asi i nějaký rozumný zisk, teď hryje dk kolik lidí? 20 000? 25 000? O moc víc to nebude. Můžeme být rádi že Inno games kmeny nezruší, Myslím že na jiných hrách kde jim hraje více lidí mají větší zisk a kdyby Inno mělo z dk jen peníze z Premiového účtu bylo by to pro ně prodělečné a asi jen idiot by dotoval dlouhodobě prodělečný projekt. Proto dávají akce ze kterých jim plynou nějaké peníze navíc a tím víc mohou kmenům věnovat dostatečný servis... Po pravdě můžete být rádi že jsou lidé co za kmeny platí, bez nich by hra už nebyla.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
a k těm přirovnáním... když si připlatím dražší výbavu auta, tak ji budu mít, vozit si v tom luxusu zadek a nikdo mi jí nevezme,
ale když dám peníze do hry, tak to neznamená vůbec žádnou výhru,.. naopak (a bohužel) je to mnohdy známka neschopnosti hráče.. a každý se na něm vyřádí.
 

DeletedUser12617

Guest
podvod je, když někdo poruší pravidla a obohatí se na úkor jiných, ale všichni mají přeci stejné podmínky, můžeš zaplatit a nebo nemusíš. Nikdo tě nenutí platit a nikdo tě taky nenutí neplatit, co na tom je jako za podvod?

korupce je přeci taky něco uplně jiného.

Ok máš rád srovnání tak tady ho máš ode mě... Koupím si auto, mám na výběr, buď základní výbavu a nebo rozšířenou výbavu kde budu mít klimatizaci, více airbagů, lepší rádio atd. Chceš mi říct, že když si připlatím protože chci aby moje rodina v případě třeba nehody měla více šancí že přežije a nebo proto že se nechci v létě v autě péct, tak jsem se dopustil podvodu? korupce? že jsem se zvýhodnil o proti lidem co mají jen základní verzi automobilu??

Píšeš nesmysly, celkově nechápu lidi co tvrdí že Ti co do hry dají nějaké peníze že jsou podvodníci, odvolávat se na nějaký pofidérní kodex cti. Každý má právo svobodně nakládat se svým životem a penězmi. To je jako kdybych se za tebe v obchodě postavil a řekl ti, hele 20 deka šunky? No to si teda nemůžeš vzít, já jsem si vzal 15 a ty přece nemůžeš mít víc jak já...

Nepřirovnávám k zaměstnancům, přeci je jevné že někdo hru Divoké kmeny musí vyvíjet ne? Že na ní někdo musí pracovat a starat se o systémový servis a to přeci nedělají lidé zadarmo, to že dk tým dělá svou práci s herním supportem zdarma neznamená že v Německu to lidi programují ve svém volném čase. Když hrálo dk 300 000 lidí tak na Premiovém účtu chodilo firmě nejspíš dostatek peněz aby měla na platy zaměstnanců, na vývoj dalších věcí a asi i nějaký rozumný zisk, teď hryje dk kolik lidí? 20 000? 25 000? O moc víc to nebude. Můžeme být rádi že Inno games kmeny nezruší, Myslím že na jiných hrách kde jim hraje více lidí mají větší zisk a kdyby Inno mělo z dk jen peníze z Premiového účtu bylo by to pro ně prodělečné a asi jen idiot by dotoval dlouhodobě prodělečný projekt. Proto dávají akce ze kterých jim plynou nějaké peníze navíc a tím víc mohou kmenům věnovat dostatečný servis... Po pravdě můžete být rádi že jsou lidé co za kmeny platí, bez nich by hra už nebyla.

Zase neumíš číst. Nepoužil jsem slovo "podvod", ale slovosled "právní klička". Myslíš, že to je podvod?

Je mě opravdu úplně jedno zda hra divoké kmeny skončí. Je to jen hra. Život je lepší :)
 
Nahoru