• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

růst oddanosti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13879
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13879

Guest
V popisu nastavení světa 19 máte zřetelně napsané že oddanost stoupá o 0,5 za hodinu a já blbec jsem vám věřil a relk jsem kamošovi at mi sníží oddanost u jedne vesnice a byla 12 a za 15 hodin mi tam měl příjít slechtic a zabrat ji a protože tam bylo napsané že oddanost stoupá o 0,5 za hodinu tak jsem si rekl jo to ji zaberu a ted mi tam prisel slechtic a oddanost místo aby byla někde kolem 20 tak byla 27 a slechtic ji samozdřejmě nezabral a to mi hned došlo že to je pěkná hovadina že nemohla oddansot stoupat o 0,5 za hodinu ale o 1!!! A jelokož je ted vánoční mír tak mezitím ta ves bude mít oddanost znova 100 a já ji můžu jak blbec zabírat znovu dlaší 2 dny! Tak budte tak hodní a opravte po tom blbcoji ten popis nastavení světa 11. A pochybuji že bych se dočkal nějakého odškodnění z vaší strany. A krásně jste mi tímhle zvedli náladu ted před vánoci :((

Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Nevím kde si to viděl že oddanost přibívá 0,5 za hodinu,v nastavení máš normálně napsaný že přibívá 1 za hodinu;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nekoukal jsi náhodou někam jinam?
:sorry
Nastavení
Rychlost hry 1
Rychlost jednotek 0.5
Ztráta oddanosti díky šlechticům 20-35
Růst oddanosti za hodinu 1

Neměl by ses tu za ta urážlivá slovíčka omluvit?
 

DeletedUser

Guest
Oddanosť stúpa za hodinu podľa rýchlosti sveta.

Rýchlosť sveta 1 - Oddanosť stúpa za hodinu 1
Rýchlosť sveta 2 - Oddanosť stúpa za hodinu 2

Boli by sme radi, keby si nám povedal, že kde presne si našiel túto dezinformáciu, aby sme ju mohli rýchlo opraviť.
 

DeletedUser13879

Guest
Tak už vím kde to našel


Díval se na nastavení tady na foru v sekci S19

Ano přesně tak budte tak laskavi a spravte to je to tam takhle:

Vojsko:
Lučištníci - Aktivní
Špehovací systém - Špeh může donést informace o surovinách a stavu budov, nelze však vyšpehovat jednotky mimo vesnici.
Paladin- aktivováno, lze hledat předměty
Šlechtic
Zvyšování ceny šlechtice - Zlaté mince
Znovu vytvořit ztraceného šlechtice levně - Aktivní
Maximální možná vzdálenost šlechtice - 200 Polí
Ztráta oddanosti díky šlechticům - 20-35
Růst oddanosti za hodinu - 0.5
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru