• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Režim dovolená

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jde zrušit režim dovolená když jsem zástupce hráče co je na dovolené? Ptám se proto, protože mi ten hráč ani neřekl kdy přijede zpět a hned mi poslal žádost na rež. dovolená a odhlásil se. Myslel jsem že se tak za týden vrátí, ale on už je skoro tři týdny prič a už bych to chtěl ukončit :(
 

DeletedUser34582

Guest
Ahoj,

Niesom si teraz úplne istý...ale u hráča u ktorého máš zástup si ťukni nastavenia....režim dovolená...a malo by tam byť...ukončit zástup v dovolené...

PS: nerád mudrujem...ale ak ide o niečo typu...hráč má pár vesiek a v pohode to stíhaš tak na ten účet dávaj pozor..ak čas nemáš hoď zástup niekomu inému...nikdy nevieš, či twn hráč nemá nejaké technické problémy doma a zástup nehodil narýchlo odnieklial z kaviarne...ak je to mladší hráč tak možno zákaz od rodičov..alebo náhly odchod...neraz sa to stalo aj mne hodil som to narýchlo bez vysvetlovania ale vždy to pstrážili :)
 

DeletedUser35035

Guest
Na jeho účtě musíš jít na Nastavení -> Režim dovolená -> Ukončit zástup v dovolené
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale drekt má pravdu, pokud nejde o účet pod útoky a stačí jen kliknout a kouknout, je lepší počkat, až se hráč vrátí. Jestli má opravdu nějaký problém, nebo třeba náhle onemocněl a je mimo internet, je škoda aby kvůli pár minutkám třeba jen ob dva dny, přišel o účet. Tedy pokud nemá jednu ves se 120 body. To obnoví snadno. :hi
 

DeletedUser

Guest
.. je doba dovolených a většina těch, co jsou ochotní zástup brát, má toho nad hlavu i bez těch, co si neumí zástup řádně domluvit.. Pokud jde o aktivního hráče - pro kmen důležitýho, tak to většinou lidi překousnou(ale ti to zase nedělají..) .. Ale jinak..? Pokud ani nedal kontakt? Po poradě s vedením zástup ukončit a rozebrat..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, důležitý, nedůležitý - jak to chceš rozlišovat? I hráč s jednou vesnicí je důležitý člen kmenu, když je to seriózní kmen.

Tak jak tu píšeš, tak se dostáváš do problému s § 4 pravidel hry a zejména s tímto:

6) Zástupci, kteří bez souhlasu majitele nabídnou zastupovaný účet k rozebrání, úmyslně jej zničí nebo vážně poškodí, budou potrestáni.

Pozn.: Ujistěte se, že můžete důvěřovat osobě, kterou jste zvolili za svého zástupce. Škody vzniklé na účtu vlivem volby špatného zástupce nenahradíme.

7) Hráči se zpravidla v soukromých zprávách domluví, na jakou dobu bude zástup potřeba a co během zástupu bude s účtem činěno (uchovejte a vyžadujte tyto zprávy ve vlastním zájmu pro případnou obhajobu, kdyby vás zastupovaný nařkl z nějaké nekalosti). Pokud si majitel účtu po smluvené době účet nepřevezme zpět, zástupce může v zástupu pokračovat nebo zástup ukončit. Pokud bude zástupce pokračovat v zástupu i po smluvené době, musí se i nadále řídit odst. 6) tohoto §.

Pokud převezmeš zástup i za té podmínky, že nebylo domluveno, kdy ten zástup skončí - měl by se držet až do doby, než se hráč vrátí, nebo dokud nebude účet uzavřen pro překročení povolené doby zástupu. Jinak se pořád vystavuješ tomu, že byl zástup zneužit. Když ho necháš zbarbařit.
 

DeletedUser32205

Guest
ja myslim ze tohle neni celkem presna interpretace, mam k tomu i rozhodnuti supportu z podobne situace. paragrafove ti to nesedi, na odstavec 6 to odkazuje jenom v pripade, POKUD pokracujes v zastupu. pokud zastup zrusis, za zbarbareni nemuzes byt odpovedny, jedine v pripade, ze porusis instrukce od majitele uctu, jinak to je plne odpovednost majitele. pokud se mylim, chtelo by to vysvetleni, ty vlastne vylucujes moznost proste zrusit zastup, ktery jednou prijmes.
fakt by se hodil jasny postoj, jelikoz muzes nekoho vyplasit a bude sedet na zastupu 4 mesice zbytecne
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
.. to Biblos - vedení kmene, hráči.. kdo jiný by měl rozhodnout.. pokud je někdo ochotný to převzít.. O počtu vesnic píšeš ty.. já psala o aktivitě.. to vážně nemusí být totéž..
.. jinak souhlas Mellem.. tady bohužel opravdu není jasný výklad, (Killer kdysi psal, že jakžtakž si jistej člověk může být po těch 60 dnech(ne až v době uzavření..), ale i to mi příjde moc ) . Fakt je že přesná doba by se hodila. Je přece nesmysl, aby byl hráč trestaný za dobrou vůli.. a díky lemplovství jiného tvrdnul na zástupu neúměrně dlouhou dobu..

Bohužel tato debata i další o pravidlech hry tady v cheathunter koutku(a celý koutek - jediná možnost pro hráče pro transparentní výklad pravidel) byla uzavřena s tím, že brzy budou jiná pravidla.. (tuším v roce 2010..)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
My sme to na S19 řešili tak, že každý férový hráč napsal textík kde s rozborem souhlasil a support by nám potom případně nahlášení měl zamítnou protože ten hráč písemně souhlasil.

V přpadě mojí neaktivity po dobu ,,X´´ dnů můj zástupce ,,Jméno´´ má právo začít organizovat rozbor mojich vesnic ve prospěch kmenu ,,Jméno´´.

Když se potom stalo, že hráč se tých X dní nepřihlásil rozebrali sme jeho vesnice protože nám on na to dal toto povolení.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To co píše Rio77 je schůdná cesta, já to řešil v kmenu tak, že jsem "vyvěsil" na fórum pravidlo o zástupu a členové kmene pod to napsali souhlasím nebo nesouhlasím. Tak se to také dá. Ale bez výslovného souhlasu a za podmínky, že hráč nestanovil dobu zástupu, je to prostě problém. Pokud máš dopis, vezmi mi to na 14 dní - a po 14 dnech je ticho po pěšině, pak se můžeš rozhodnout, že ten zástup ukončíš. Takže, to co jsem citoval, je přesně k tomu, o čem tu je řeč.

V tom úvodním dotazu je napsáno, že mu hráč neřekl, na jak dlouho. A pokud neřekl, měl by správně ten zástup držet tak dlouho, dokud účet nebude pro permanentní zástup uzavřen. Pokud by ten kmen měl předem už nějaké pravidlo stanoveno, jak v takovém případě bude postupovat a byl tam u toho souhlas toho zastupovaného hráče, tak by, po době stanovené v pravidlu, mohl zástup ukončit. Ale pokud to nemají v kmenu ošetřeno, tak mu nezbývá nic jiného, než občas na ten účet kliknout.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru