• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Režim dovolená

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No ano, účet po 60 dnech ihned nezešedne. A dřív to bylo tak, že se po udělení blokace pro permanentní zástup nešlo toho zástupu "zbavit", držel se tedy ještě o dalších 14 dní déle. Dnes je to nastaveno tak, že po blokaci je zástup ukončen. Já tady ty věci zdůrazňuji proto, že i v době blokace má ještě stále hráč možnost požádat support o odblokování účtu, a píší to i s tím vědomím, že i kdyby mělo jít o 0,01 % možnosti, že se hráč přihlásí, měl by tu šanci mít se přihlásit o to, co do zástupu dal. Protože nikdy nelze vyloučit nějakou nepředvídanou událost. I ty jsem tu už za ta léta hraní zažil.
 

DeletedUser

Guest
.. ano - odblokování v případě přihlášení je rozumné.. ale jinak? Pořád je to cca 1 ze sta versus těch 99 co se navíc starají o účet někoho jinýho.. měsíce.. s vědomím, že pravděpodobně šílí zbytečně.. a protože byli ochotní pomoct.. (a zástup přijali..)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale znám zástupy, co z toho prostě nešílí. Proto se mi líbilo to, co bylo kdysi v diskusi dohodnuto, že by mohla být schůdná cesta - to, že si kmen vytvoří svoje pravidla a odsouhlasením jednotlivci na fóru to bude bráno jako souhlas.
 

DeletedUser

Guest
.. tak záleží na světě, pozici kmene a účtu.. (mě tohle vyvíst na 21 hraniční účet, tak pravděpodobně to prostě risknu.. s tím, že hráči napíšu, že když se ozve, náhradu pro něj najdem.. (mám čistej "trestní rejstřík" + x odhájenejch hodin na cizích účtech.. prostě někdy je neúnosný to držet..))

.. nevím.. popravdě tahle možnost se mi moc nelíbí, protože jde přece jen o nátlak..(když jdou všichni.. a co když nepodepíšu..) případně to vede až k povinným zástupům-permanentním "atibarbarům" (což je sice dle mě v rozporu s pravidly i slušností, ale stěžujte si supportu, že Vám vůdce kmene vlezl nečekaně na účet..).
Pravidla by měla být stejná pro všechny.. bez ohledu na to, co vedení toho kterýho kmene zrovna vyvádí..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Sám mám na všech světech, kde hraji, zadány u spolehlivých spoluhráčů dlouhodobé zástupy. A někteří hráči pak naopak u mne. Nikdy k zneužití nedošlo a ani k nátlaku, že to musí mít všichni.

Ale jsou kmeny, které jsou vedeny diktátorsky. Takže tam by ta hrozba být mohla.

Ideální by bylo, kdyby hráči byli na tolik zodpovědní, že by vždy ohlásili, na jak dlouho zástup dávají. A možná, že to současné znění pravidel vycházelo právě z toho předpokladu, že to zástupce bude vždy vědět. No, ale praxe prokázala, že skutečnost je jiná. :(
 

DeletedUser25426

Guest
Ty permanentní zástupy a oznámení k podpisu jsou fakt trochu netradiční řešení - a co potom s lidma, co odmítnou podepsat - vyhodit z kmene? Tím si kmen nepomůže, jen nabídne vyhozeného jedince červenejm :)
A to přeci nechceme, hrajeme za kmen :)
 

DeletedUser

Guest
.. nevzít zástup:) - a jsme tam kde jsme byli - odmítni to tomu co nepodepsal a pak ti to narychlo hodí ("jsem pod útoky") nebo příjmi a pak tam straš 2-3 měsíce..
 

DeletedUser30198

Guest
Hele, nebude jednoduší pohonit tu změnu výkladu a nastolení nějaké únosné doby (třeba podle anglické verze pravidel) aby se nemuselo kvočet na zástupu 3 měsíce?

:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Využít ale můžeš jen v souladu s pravidly hry. :yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru