• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Registrace na fórum

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.114
Registrace na fórum

Vážení hráči,

nevíte-li si rady s registrací na naše forum, nezoufejte, stačí dodržet pár níže uvedených bodů a za několik málo okamžiků již i vy budete plně zaregistrován a budete moci přidávat příspěvky a bavit se s ostatními hráči.

Ještě než se pustíte do registrace na herní forum ke hře Divoké kmeny, nezapomeňte že musíte mít herní účet přímo ve hře, bez něj není možné se na toto fórum registrovat. Takže máte-li účet ve hře, klikněte na níže uvedený link, který vás odkáže do registračního pole.​

Vytvořit účet na fóru (odkaz)

Po kliknutí na výše uvedený odkaz, jste se dostali na stránku, kde si založíte váš účet na fóru. Stačí jen vyplnit patřičné údaje a potvrdit tlačítkem "Přihlásit". Nezapomeňte si pro fórum zvolit jiné heslo, než jaké máte přímo ve hře a to z důvodu bezpečnosti, protože zjistil by někdo vaše heslo od hry, mohl by se přes to stejné heslo dostat i na forum.

Máte vše potvrzené? Tak je to v pořádku, Váš účet na fóru byl vytvořen a už se stačí jen přihlásit.

Mne nezbývá už jen dodat, že na fóru můžete nejen získat odpovědi na vaše otázky týkajících se hry, můžete se zde dozvědět různé taktiky, návody, strategie ostatních hráčů a také si zde můžete zasoutěžit s ostatními hráči o prémiové body. Na fóru je povolené zasílání soukromých zpráv, takže budete-li chtít kohokoliv kontaktovat, můžete mu napsat soukromou zprávu. Také na fóru máme povolené zakládat sociální skupiny, takže budete-li např. fanoušek fotbalu, můžete si s kamarády založit svoji sociální skupinu, kde si můžete psát a dávat různé obrázky.

Nebudete-li si vědět rady s čímkoliv ohledně fóra, nebojte se kontaktovat kohokoliv z našeho Moderátorského Týmu, rádi Vám poradíme!

Také v případě, dopadla-li vaše registrace na forum neúspěšně, nebojte se napsat přes níže uvedený link na support, kde vám poradíme jak máte dále postupovat a kde se objevila chyba.

Support (odkaz)

S pozdravem
Váš DK Tým​
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru