• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Relikvie - diskuze

Well, při menším počtu vesnic (30) nemůžu mluvit o zásadním vlivu již vylepšených relikvií na hru, je to jen jeden z desítek dalších bonusů které občas člověk může využít, především pokud do toho nechci cpát raketu peněz tak nejsem schopný ovlivnit jaké relikvie dostanu takže skládám vylepšenou relikvii většinou z několika třeba dobrých které využiju aby mi padla ta jedna která mi je víceméně k ničemu nebo jsem o ni stál minimálně, takže řekl bych že relikvie jsou takový prvek hry který je v tuhle chvíli méně důležitý než třeba vlajky, nenadchne, neurazí, občas může být zajímavý ale vlastně zapadá mezi těmi bonusy které již běžně jsou k dispozici, aby to byl gamechanger asi by to chtělo trošku přepracovat/udělat zajímavější ... pořád berte v potaz že to píšu z pozice/pohledu hráče který má 30 vesnic a zásadně do toho neinvestuje PB takže to jsem stihl za ten přiměřeně krátký čas vyzkoušet a tak to na mě působí,
 
Dal jsem si svět bez PB. Tady se ty relikvie hodí protože kromě bonusu z paladina nemáte žádné. ALE !!! Jak tu píše hynekzalesak, spojování relikvií je o nervy. Spojil jsem 3 s obraným bonusem a je z toho rychlost dílny + 4% :mad:
Ten kdo to vymýšlel měl k tomu dát i návod co po spojení relikvií dostanu. Na světě s PB bych je nevyužil, ale na světě bez PB to dává smysl. Teda pokud bych věděl co po vylepšení dostanu...
 
Zpět
Nahoru