• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Povolený skript Reminders

DSroD

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4

Popis skriptu​


Widget pro odpočítávání času pro Tribal Wars.
Tento skript umožňuje tvorbu vlastních časovačů se zvukovou notifikací při doběhnutí času. Každý časovač může mít libovolný název a obsahuje odkaz na stránku, kde byl vytvořen. Umožní tak mít přehled např. o ukončení výroby, sběru nebo naplánovaných útocích i v moment, kdy je hra v neaktivní záložce prohlížeče.

Použití​



Více info na mé domovské stránce pro skripty, source code zde.

Issues / feature requesty prosím do issues na githubu (odkaz source code).
 
Naposledy upraveno:

Budou offky?

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Menší dotaz, změnit zvuk by šel? Ten co tam je mě celkem nervuje, pač je to stejný zvuk když na vás naskakují křízky.. :)
 

DSroD

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Jasný, jak budu mít chvilku tak to upravím na něco příjemnějšího :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A je povolený ten script?
Platilo, že povolené skripty vkládá jen Dux, ale může to nyní být jinak, přesto bych vždy vyčkal, až to oficiálně někdo potvrdí. Nebo by autor skriptu mohl požádat support, zda tu smí zveřejnit ticket s odpovědí, že je skript povolen.
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Skript je povoleny, proto je tema oznaceno priznakem POVOLENY SKRIPT.
Vse probehlo pres tickety a protoze je zadatel o schvaleni zaroven autorem zvolila se tato cesta.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vycházel jsem z toho, že to tak může označit každý, nejen moderátor fóra. Proto je bezpečnější, když to pro všechny uživatele fóra support potvrdí.
1661250431684.png
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Téma čekalo na schválení a bylo do té doby všem skryto.
Pokud může kdokoli označovat není to můj problém, ale problém fóra. Forum se nedávno aktualizovalo a nějak si začíná žít vlastním životem.
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46

Popis skriptu​


Widget pro odpočítávání času pro Tribal Wars.
Tento skript umožňuje tvorbu vlastních časovačů se zvukovou notifikací při doběhnutí času. Každý časovač může mít libovolný název a obsahuje odkaz na stránku, kde byl vytvořen. Umožní tak mít přehled např. o ukončení výroby, sběru nebo naplánovaných útocích i v moment, kdy je hra v neaktivní záložce prohlížeče.

Použití​




Více info na mé domovské stránce pro skripty, source code zde.

Issues / feature requesty prosím do issues na githubu (odkaz source code).
Bylo by prosím možné to předělat tak, že hráč zadává čas, kdy to má upozornit, script automaticky vypočítá hodnotu do časovače a začne tu dobu odpočítávat.

A nebylo by špatný, kdyby hned vedle odpočítávání byl i čas, který tam hráč původně zadal

Příklad:
Je 21:00:00

Chci, aby mě to upozrnilo ve 22:00:00, takže tam tento čas zadám.

A výsledek:
01:00:00 - 22:00:00 - První hodnota se bude odpočítávat.

Takto je praktický význam skriptu celkem malý.

Důvod požadavku: Když chci, aby mě ten reminder upozornit přesně na sekundu přesně, tak musím přesně časovat i jeho samotné spuštění.
 

DSroD

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Upraveno, zvuk je zatím nastaven na "chicken" (nějákou možnost širšího nastavení přidám možná později), u přidání nového timeru jsou nyní dvě tlačítka - C vytvoří "countdown" reminder, který funguje tak jako teď, T vytvoří "exact time" reminder na přesně zadaný čas.
Nevím kdy se nová verze objeví na jsdelivr na odkazu nahoře (mají tam cache), tak případně lze pro skript použít latest handle
 
Nahoru