• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

RengarINF

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38588
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38588

Guest
Jednou z večera když jsem seděl u své vesnice z ničeho nic začalo blikat světlo u zbrojnice, myslel sem že mě šálí zrak viděl sem čerta:diablo

jak na obrazovce mi řádí ničil doly, stáje, hradby pomyslel sem si to na beranovi jezdí ? vtu ozval se mi hlas beran ne katapult to je tu a zas.

Vtu zoufalou chvíli se zjevil anděl s křídly:angel
jak čertovi káže :ty už si tu zas ? vždyť je vánoční čas, proč ničíš loupíš pleníš? Dárky rozdávej!

Čert u plivl si a řekl :to je Mikuláše práce mě do toho netahej.

Když čert se svým dílem skončil hezky se semnou rozloučil počkej tu příští rok přijdu zas.:bye


Když sem už účet rušil něco mi řeklo ještě chvíli počkej vtu zjevil se on červený klobouk nůši na zádech pomyslel sem si už mi vše vzali pro co si de zas on nebyl to čert byl to Mikuláš--ch8
, :Viděl jsem co čert napáchal omlouvám se jak se choval zde nesu ti dary dřevo, hlínu, železo hodit se ti budou.

Poděkoval jsem.--ch15

Když ráno sem se probudil po shlédnutí mé vesnice co sem nespatřil na bráně na pergamenu psáno, Prošel si zkouškou. Čert :diablo Anděl:angel Mikuláš --ch8

Vše bylo tak jak má být než čert začal řádit, příště až bude znovu jeho čas přichystám se abych zkoušku splnil zas.--ch1
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Kdyby jsi doplnil interpunkci, bylo by to čtivější.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru