• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ritier alex- upravený obrázok vesnice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
Presne tak som to myslel ako napísala Majka :)
Inak Malkin je jedno ako to spravíš :) na výhru PB tých 5 miest TI stači aj jednoduchý náčrtok :) Na Die Stämme ( či ako to je :D ) proste u nemcoch jeden hodil iba na dedinu efekt aby bola tmavšia :D takže to je úplne jedno :) ale ako je napísané potrebuješ aj budovy na 3 stupni oddelené od pozadia :) Väčšina ľudí prikladá .psd súbory :)
 

DeletedUser35385

Guest
RageFacePhoto 13-07-27-04-04.jpg.

Lebšie. A ok. S tímto súťažím wuaaaa:rofl
Už nič nemením. Toto dávam do šúťaže a koniec. Nič už nemením.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Příspěvek se kterým chceš soutěžit má být v prvním příspěvku.;)

Kreslil a fotil jsi ty obrázky?:mocking Porušuješ tím jinak pravidla a diskvalifikuješ se tím.:blush;)
 

DeletedUser34582

Guest
Sheed zase to nepreháňaj :) ja som dal na vec len svoj názor, čo budú robiť mi je absolútne jedno :)
 

DeletedUser33829

Guest
Co nepřeháněj? Autorská práva jsou autorská práva, ta jsou chráněna zákonem, na to jsou zaměstnanci Innogames malí páni,:p i firma.:rofl
 

DeletedUser35385

Guest
OK SHEDD dal som to na prvý príspevok. A už ma neštvite. Buď ma do súťaže zoberiete alebo kašlite namna a vylúčte ma.
 

DeletedUser34582

Guest
Máš jasné, že s tým môžeš súťažiť :) Sheed preháňa už dosť :)
 

DeletedUser35385

Guest
Mne je to jedno shedd aspoň vie že keď budem v prahe už je mi dlžní 3 kolá. 1 kolo za zástup. Ďalšie a vesku, a posledné za vysmievanie sa:rofl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru