• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

rLikK

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41830
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41830

Guest
ted tu říkám že malování W7 mi nedá přesně 500x300 ... Když dám 500 skočí tam automaticky 305 .. a když dám 305 tam mi tam skočí asi 496 .. :) Prostě už jsem to psal .. nevím co k tomu mám říct .. .. :) nejmíň 4x jsem se ptal .. na jednu a tu samou obrázku .. a prostě odpovědí jsem se nedočkal.. :) Tak jak to tu funguje .. ;)) :-**
 

DeletedUser

Guest
-> Spustíš malování, zvolíš změnit velikost - pixely, pak vodorovně 500, svisle 300 (nebo naopak) a odškrtni zachovat poměr stran

Ukázkově:[SPOIL]

Screen.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ted tu říkám že malování W7 mi nedá přesně 500x300 ... Když dám 500 skočí tam automaticky 305 .. a když dám 305 tam mi tam skočí asi 496 .. :) Prostě už jsem to psal .. nevím co k tomu mám říct .. .. :) nejmíň 4x jsem se ptal .. na jednu a tu samou obrázku .. a prostě odpovědí jsem se nedočkal.. :) Tak jak to tu funguje .. ;)) :-**

To, že Ti nějaký program nefunguje mě mrzí, ale pokud neupravíš velikost obrázku na správnou, Tvoje práce nebude zařazena do soutěže. Pravidla platí pro všechny stejně.
 

DeletedUser

Guest
ted tu říkám že malování W7 mi nedá přesně 500x300 ... Když dám 500 skočí tam automaticky 305 .. a když dám 305 tam mi tam skočí asi 496 .. :) Prostě už jsem to psal .. nevím co k tomu mám říct .. .. :) nejmíň 4x jsem se ptal .. na jednu a tu samou obrázku .. a prostě odpovědí jsem se nedočkal.. :) Tak jak to tu funguje .. ;)) :-**
Teď jsem to zkusila a jde to v pohodě. Možná Tě mate ten rozměr 500 x 300, kdy 500 je max. a 300 je min., z čehož vyplývá, že Tvůj obrázek může být 500 x 303. Pokud bys chtěl 500 x 300,musel bys odznačit: zachovat poměr stran
 

DeletedUser41830

Guest
Díky všem.. :) Možná jen že jsem se měl víc podívat :) Teď už by to mělo být v pohodě :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Čtu to až nyní, pokud dáš nezachovat poměr stran, tak se Ti ale původní obrázek poněkud zdeformuje - třeba se postavy rozšíří nebo natáhnou - ten poměr 500 x 305 by byl v normě.
 

DeletedUser

Guest
o ta 3 čísla by to nebylo ani poznat, ale podstatné je, že 303 může být
 

DeletedUser41830

Guest
V malování jsem to upravil--diky :) .. A ted už by to mnelo byt v pohodě :) A jak to hodnotite? :)
 

DeletedUser31120

Guest
Jinak to máš výborný :) :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru