• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rovnání/přesouvání subfór

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Zdravím.

Jedná se o možnost rovnání/přesouvání jednotlivých subfór i pro ty kmeny, které ono subfórum přijaly.

Testoval jsem jestli tam není nějaký systém (na cs36 i na zz1), ale výsledek byl takový, že v tom systém není a rovná se to podle nějaké náhody.

http://jyxo.info/uploads/ED/ede43a1cc0954f2b97903b7ce57c68f7859a38ab.png

Na diplomacii nehleďte, ta se řeší.
Mně jde hlavně o věci jako podpory a archív.
Podpory bych rád na začátku a archív zase naopak na konci, ale bohužel není žádná možnost (nebo ji minimálně neznám) jak to udělat.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Může to udělat kmen, který ta fóra založil. Tam by měli mít možnost fóra přesouvat. Ale už dlouho nemám vlastní kmen, takže se i tohle už mohlo změnit.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Mateřský kmen ano, ale kmen který to přijme to přesouvat nemůže.

Máš tam jen možnost PŘIJAT/SMAZAT. Nic víc.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
V tomto případě budu rád, když žádné změny nenastanou. Pokud by mohli fórum upravovat i sdílené kmeny, mohlo by to znamenat, že by moderovat danou sekci mohlo klidně i 25 hráčů (když vezmu v potaz, že by sekci sdílelo 5 kmenů, každý s 5 členy s právy moderátora). Což už mi přijde až příliš hodně hráčů, kteří mohou sekci mazat či upravovat podle toho, jak se jim zlíbí.

S právy moderátora musí být kmeny opravdu opatrné...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru