• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Rozšíření pomocníka rabování

Popis skriptu: Skript zjednodusuje pouzivani pomocnika rabovani.

Prémiový účet vyžadován.
Pomocník rabování vyžadován

Jak skript nastavit a použít?
1. Následující skript vložte do rychlého náhledu
Kód:
javascript:
var url=document.URL;
if(url.indexOf('screen=am_farm')==-1||keyPressRunning)
{
var url = window.location.search.replace("?","");
var linkParts =url.split("&");
var sitterPart = $.grep(linkParts,(obj)=>obj.indexOf("t=")!=-1);
var villagePart = $.grep(linkParts,(obj)=>obj.indexOf("village=")!=-1);
var newURL = window.location.pathname +"?" + sitterPart.concat(villagePart,["screen=am_farm"]).join("&");
window.open(newURL, "_self");
throw("going to LA");
}
var keyPressRunning;

$.getScript('https://gistcdn.githack.com/filipemiguel97/cc262814e19c35edb262a485f5bd2e3d/raw/keypress_faster.js');

2. Aktivuje se na strance pomocnika rabovani a pro vyslani utoku staci pouze stisknout > drzet klavesu A, B nebo C /podle vytvorenych sablon/
77f9c888388da1209d0632f458e62f10.png




Potřebujete poradit?

Máte problémy se spuštěním skriptu? Potřebujete jinak poradit? Kontaktujte uživatele Dux2311 nebo přímo herní podporu přes ticket systém.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser44631

Guest
Gratuluji, po tolika letech to dorazilo do ČR.
clap.gif


nikde ovšem není řečeno, zdali je to povoleno na speed kolech. Všude jsou chaotické informace, které nejsou jednotné. Proč není v sekci pravidla uvedeno vše srozumitelně je tam slovní odkaz na forum s dodatečnými pravidly? Nikoliv reálný odkaz, aby si hráči mohli vše zjistit na jednom místě?

Sekce pravidla hry obsahují odkaz na podporu hry, všeobecné podmínky a v neposlední řadě nesmyslný popis předání herního účtu ale nikde není odkaz na možná ,,dodatečná pravidla" jak je uvedeno v pravidlech v sekci speed kola.

Dle pravidel je tento skript zakázaný
§ 7) Ostatní
2) Skripty mohou provádět pouze jednu akci na kliknutí, s výjimkou přejmenování polí příkazů, vesnic nebo názvů oznámení.
6) Skripty nemohou za hráče posílat jednotky a ani nemohou být použity na posílání jednotek automaticky nebo s menším množstvím kliknutí, než je běžné.

2) nevidím nikde výjimku pomocníka rabování.
6) skript pošle například 100 útoků na jeden klik, což je menší množství, než je běžné :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Feary

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Neuvěřitelné, ale stejně mám obavu, že super systémy z Německa najdou problém, pokud bude někdo farmit 20k vesnic pár dní v kuse. Případně pan Kozmicz něco vymyslí...
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
V cem je problem? Pul roku nedelam nic jineho nez ze napric svety, zde na foru, ve zpravach i na svem profilu ctu o povoleni tohoto skriptuva ze nekdy fakt ty zadosti o povoleni stoji za to :D. Kdyz se schvali opet se zvedne vlna nevole.

Nekdy mi prijdete, ze jste ve valce se supportem ktera nikam nevede.

Ohledne speedu ... stejne ho vetsina z vas pouzivala i kdyz povoleny nebyl. Dva speedy jsem ho testoval, nacpal jsem do toho vlastni premiove body. Ucelem bylo zjistit jestli se v systemu neobjevuji nejake chyby, jenze vy speedari jste uplne jini nez bezni hraci a i kdyz jsem vas tam zpravama zadal o neutoceni z duvodu testovani skriptu stejne jste hlava nehlava zabirali, zabirali a zabirali a nebyla moznost to dotahnout :)

Za me osobne, zduraznuji za me osobne, bych ho povolil na beznych svetech a na speedech nepovolil. Toto rozhodnuti ovsem neni v me kompetenci, takze rozhodnout musi support.

Pokud se nekomu zda, ze je skript podle pravidel zakazany, tak at ho nepouziva ostatni doufam bude dobre slouzit. ;)

Pro Feary: system pochopitelne i nadale dodrzuje pravidlo milisekund
 

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
všeobecně za tento skript a jeho povolení byly i ty zde co protí tomu něco mají :) o tejnto skript je docela velky zájem a rozdíl mezi ním a automatickimi skripty na farm je ten že na něj musíš klikat ( ale opět platí že tento skript je povolen na všech verzy hry skoro) neznám kde by nebyl povoleny
 

DeletedUser44631

Guest
@Dux2311 to je právě to, co se mi nelíbí. Tento skript je povolen všude možně ve světě a popravdě neznám server, kde by nebyl povolen. Dělat rozdíly mezi herním světem a speed serverem mi přijde padlé na hlavu. Podle pravidel by neměl být použit nebo do pravidel by měla být zanesena jiná informace.

Já jsem osobně rád, že v Česku je konečně někdo, kdo něco pro ty hráče dělá, protože já bych na komunikaci s těma odborníky neměl.
Více jak polovina serverů v cizině se řídí dle povolených skriptů na .net a nerozumím, proč by to nemohlo být i v ČR.
 

Feary

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Už asi došly argumenty na jejich nesmyslné bany... Když jsem dostal ban za scripty, tak jsem poukazoval, že na jiných jazykových verzích je to povolené už léta a bylo mi to k ničemu... :D Stačí že budeš vyčnívat a bude na tebe XY udání a těžko budeš vysvětlovat, že to děláš tímto scriptem. Ještě když moudrý pan Kozmicz neposkytne jakýkoliv důkaz o tom, že si dělal něco nelegálního. Dostaneš při nejlepším strohé vyjádření, že tě odhalil systém z Německa z kterého nemůže nic poskytnout a nemá povinnost mi ukazovat důkaz, ale je jen na mě abych prokázal svou nevinu, což je úsměvné protože to logicky nejde. Přitom XY lidí co vím že to měli taky to neodhalilo, proč asi?

+ Jsou tu i horší věci než tyhle scripty a většinou se to řeší/trestá méně než tato věc, kterou stejně z top 100 na serveru používá téměř každý. Až na výjimky co mají peněženku nebo v horším případě XYZ multi acc a kupují PBčka a to je taky v podstatě jedno XD
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
@Dux2311 to je právě to, co se mi nelíbí. Tento skript je povolen všude možně ve světě a popravdě neznám server, kde by nebyl povolen. Dělat rozdíly mezi herním světem a speed serverem mi přijde padlé na hlavu. Podle pravidel by neměl být použit nebo do pravidel by měla být zanesena jiná informace.

Já jsem osobně rád, že v Česku je konečně někdo, kdo něco pro ty hráče dělá, protože já bych na komunikaci s těma odborníky neměl.
Více jak polovina serverů v cizině se řídí dle povolených skriptů na .net a nerozumím, proč by to nemohlo být i v ČR.

Ja te chapu, ale zase chapu ze pravidla udelali lidi v nemecku a tady je nikdo neupravoval. Me samotneho ta posledni uprava pravidel tezce se*e, ale je to odrazem doby. Podle pravidel ohledne skriptu bychom mozna mohli pouzivat tak dva tri skripty.

Ano, delat rozdil mezi speedem a normalnim svetem je scestne, napsal jsem to jen proto ze sam nemohu rozhodnout o tom zda ho povolit vsude, nebo jen na pomalem.

Kdyz dostanu skript ke schvaleni tak postupuju podle urcitych kroku: otestovani, nastudovani cizich for ohledne funkcnosti, vypatrani toho jestli je opravdu nekde schvalen, zhodnoceni toho jakou vyhodu uzivatel pouzitim ziska, nektere lokalizuju a umistuju primo na cesky server a pak pro me to nejhorsi ... udelat k nemu popisek. Behem jeho testovani jsem v kontaktu se supportem a ten kontroluje zda to v systemu nedela neplechu. Ve finale se schvali odhadem polovina skriptu. Verte ze je obcas zadano o skripty ktere by opravdu nemel pouzivat nikdo :D ani nacerno ... tzv. zlodeje uctu.

V cem jsem zasadne proti je pouzivani rozsireni prohlizecu.
------------------
Co se tyka banu a supportu, tak k tomu bych uvital seriozni a klidnou debatu nekde v jinem tematu. Samotneho me celkem dostala afera ohledne zneuziti uctu kdy to zneuziti uctu nahlasovala treti osoba ktera s tim nemela nic spolecneho :/ Jak si tak vzpominam, tak jeden svet ktery jsme meli teoreticky vyhrany jsme prohrali prave kvuli zasahu supportu a jeho fatalnimu rozhodnuti.
Nekde na foru jsem psal navrh jak to poresit.
Kavárna - Svět 74

a nejde navrhnout do inno aby zastup ktery je dan na rozebrani mel v nastaveni volbu ve smyslu "Souhlasim s rozebranim"?
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
@Dux2311 Podle pravidel by neměl být použit nebo do pravidel by měla být zanesena jiná informace.

V tomhle mas absolutni pravdu. Nejak nechapu proc vubec v pravidlech takovy paragraf je kdyz hraci mohou pouzivat pouze schvalene skripty ktere jsou zde na foru.
Podle pravidel to na me pusobi, ze hraci mohou pouzivat jakykoli skript ktery bude splnovat uvedene parametry.

Ja bych ten paragraf zmenil na: hraci mohou pouzivat pouze schvalene skripty zverejnene na oficialnim foru hry
 

DeletedUser44631

Guest
V tomhle mas absolutni pravdu. Nejak nechapu proc vubec v pravidlech takovy paragraf je kdyz hraci mohou pouzivat pouze schvalene skripty ktere jsou zde na foru.
Podle pravidel to na me pusobi, ze hraci mohou pouzivat jakykoli skript ktery bude splnovat uvedene parametry.

Ja bych ten paragraf zmenil na: hraci mohou pouzivat pouze schvalene skripty zverejnene na oficialnim foru hry

Ovšem vzhledem k tomu, že je to opravdu doslovně přeloženo dle ostatní jazykových verzích, tak nečekám, že by se něco měnilo.
@Kozmicz můžeš se prosím aspoň vyjádřit, jak je to zamýšleno s SDS či je to tam oficiálně povoleno?
 
Nahoru